Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Yavaaşladı

Sintacca

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar.
yarıyıl tatilinde bir mac aldım. ancak yavaşladığı gerekçesiyle geri yolladım bakılması için. format atılmış herşey yeniden yüklenmiş. 2000 adet custom shape yükledim. galiba bu nedenle tekrar yavaşladı. format atılmadanönce dde yüklemiştim ve tekrar yükleyince eski haline döndü. şimdi ne yapabilirim. shapeleri kullanmak zorundayım. ama ps yi çok yavaşlatıyor. yüklemekiçin bir program kullansam bu sorun düzelir mi? fontların suitcase'le yüklenmediğinde ps nin yavaşladığını duydum. aynı sorun shapelerde de olabilir diye düşündüm.
şimdiden teşekkürler :)

ademildec

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.panelcim.com
Aynen Öyle Nasıl ki Fontlar Pc misi Ve Programlarımızı Yavaşlatıyorsa 2000 Adet Shape de Mac dahi Olsa Yavaşlatacaktır.
Söz Konusu Font Olsa Font Thing isimli Programı indirmeni Tavsiye Edebilirdim ama Shape için Ne denir bilemiyorum..

Burnett

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O shpalerden en çok hangisi lazımsa onlar kalsın gerisini teker teker sil.Yada çok kuvvetli bir bilgisayar alman lazım.Örneğin Microsoft'un sitesinde gösterilenlerden bir tane almalısın.RAM ve CPU güçlü olmalı ki yavaşlığı kaldırsın.