Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopda yaptığım bir manipülasyon çalışması..

yy84

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yasinyasin22copy.jpg

Not:Çalışmayı bir sinema filminden esinlenerek yaptım çalışmada Elliptical marquee tool,clouds blending ayarlar,pinch ayarı ve spherize kullandım..

WeBCoLiC

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş biraz daha yumuşatırsanız daha hoş olabilir devamını dilerim

yy84

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Beğendiğin için saol..:smile:

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
wefull.jpg

Create a Powerful Mental Wave Explosion Effect - Psdtuts+
şimdi psdtuts+ adlı site çoğu kişinin takip ettiği bir sitedir...esinlndiğiniz şeyin film olmasını gerçekten isterdim...bundan önceki ejderli ve kaleli çalışmada size havadaki ejderi kaldırmanızı söylemiştim ki yine bu sitede olan bir tutorial a bakarak yaptığınızı bildiğim için..bence belirtmelisiniz arkadaşım başka birinin eserini ben de icra ettim diyerek..

yy84

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
X-men adlı bir filmde böyle bir sahne vardı bende ondan esinlendim bu gösterdiğiniz resimden haberim yoktu çünkü o kadar çok çalışma varki hepsini takip edemem bir başkası böyle yaptı diye benim yapamıyacağım anlamına gelmez yada çalışmalarda benzerliklerde olablir şimdi burda kim haklı...

nosradamus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım anlaşılan senin takip ettiğin tutorial siteleri herkes tarafından bilinen sitelermiş ;), hani esinlenmek veya tutoriala bakarak çalışmak sorun değil de bunu kendin yapmış gibi göstermen sorun oluyor ki açtığın konulardaki çalışmalarının %90 ı böle sanırım. Yine de emeklerine sağlık, kolay gelsin....

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel olmuş ellerine sağlık
Zaten bu çalışmanın dersi de var sitemizde; ordan mı yaptın kendin mi keşfettin?

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
orada bir kamyon yerine "Mystique" uçuyor olsaydı sen haklısın derdim...

yy84

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şimdi ben kopyala yapıştır yöntemiyle çalışmıyorum kendim yaptım tabiki ister inanın yada inanmayın photoshop bilen herkes buna benzer ve bundan güzel çalışmalar yapabilir burda bir sorun yok sorun sadece hiç bir emek harcamayarak başkasının çalışmasını olduğu gibi kopyalayarak işte bunu ben yaptım demekle ortaya çıkar ama tekrar yazıyorum bu çalışmayı ben kendim yaptım başkasının çalışması olmuş yada olmamış beni ilgilendirmez...saygılarımla..

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şimdi ben kopyala yapıştır yöntemiyle çalışmıyorum kendim yaptım tabiki ister inanın yada inanmayın photoshop bilen herkes buna benzer ve bundan güzel çalışmalar yapabilir burda bir sorun yok sorun sadece hiç bir emek harcamayarak başkasının çalışmasını olduğu gibi kopyalayarak işte bunu ben yaptım demekle ortaya çıkar ama tekrar yazıyorum bu çalışmayı ben kendim yaptım başkasının çalışması olmuş yada olmamış beni ilgilendirmez...saygılarımla..
arkadaşım bu yaratılmış bir fikirdir ve başkasına aittir...bunu senin yapmış olman fikrin sana ait olduğunu göstermez...kanunda "fikir ve sanat eserleri hukuku" diye geçer... "FİKİR" önemli noktayı atlıyorsun...sen eğer belirtme yapsaydın esinlendiğini...uygulaman için güzel bir yorum yazardım...ama böyle yapamam üzgünüm...