Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta brushlarla yaptığım resim

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
17801912bo3.jpg

Benzer konular

isaygi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili kardeşim
Güzel deseeem bana yazık...
Kötü deseeeem sana yazık....
5 dakikada yapılmış çalakalem bir çalışma ise diyecek bir şey yok...
Yok eğer emek verip saatlerini harcamışsan..zamanına yazık..

Bol bol çalışma izleyin..neler yapılmış ...neler yapılıyor...gelişiminiz için, çok ama çok izleme ve inceleme yapmanız gerekiyor..

Yılmayın devam edin

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili kardeşim
Güzel deseeem bana yazık...
Kötü deseeeem sana yazık....
5 dakikada yapılmış çalakalem bir çalışma ise diyecek bir şey yok...
Yok eğer emek verip saatlerini harcamışsan..zamanına yazık..

Bol bol çalışma izleyin..neler yapılmış ...neler yapılıyor...gelişiminiz için, çok ama çok izleme ve inceleme yapmanız gerekiyor..

Yılmayın devam edin

Yok hocam ne saatleri:smile: 3 - 5 dakikalık birşeydi can sıkıntısıyla yapılmış paylaşmak istedim hepsi bu:smile: klasik olmasın diye konu başlığına bu şekilde yazmadım sadece

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence paylaşmadan önce bir düşünün konuyu açıpta hayal kırıklığına düşebiliyor insan

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence paylaşmadan önce bir düşünün konuyu açıpta hayal kırıklığına düşebiliyor insan
Hayal kırıklığı niçin? kime ne ıspatlamaya çalışıyoruzki? şahsen kendi adıma bu gibi kaygılar taşımam burası herkese ve herkesime açık bir forum ve paylaşmak serbest ben can sıkıntısından birşeyler karaladım sonrada burada paylaştım kimseden alkış falanda beklemiyorum açıkçası :rofl: nedense forumda böyle bir kanı var sanki herşey mükemmel olmak zorundaymış gibi buranın adı harukulade, olağan üstü, ultra, mega paylaşımlar alanı değilki fazla kasmaya gerek yok...

Bak şuna lafım yok olur olmaz biryerde yapılmış öylesine bir çalışmayı ciddi birşeymiş gibi paylaşmak yanlış ve yersizdir...

yorum için sağol..