Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta daireler oluşturma ve layer'a style ekleme

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
Evet arkadaşlar, çoğu arkadaş photoshopta birşeyleri bilmiyor bizde yardımcı olmaya çalışıyoruz...
Şimdi derste de daireler nasıl oluşturacağımızı, bu dairelere nasıl style ekleyeceğimizi ve de styleleri style olmayan bir layer'a nasıl kopyalayacağımızı gösterdim...İnşallah yararlı olur =)

screen1-300x225.jpg

Dersi izlemek için Tıkla

Son düzenleme:

Benzer konular

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
İyi, güzel, hoş ama şu videoları hazırlarken yazma olayını yapmasanız. İnanın beklemekten gına geliyor. Ya da şöyle bir şey olamaz mı? Mesela ekran ikiye bölünse, bir yanda yazdığınız alan olsa bir yanda da işlemleri yapsanız. Böyle bir şey nasıl hazırlanır bilmiyorum ama bu bekleme olayı çok can sıkıcı, zaten işlemleri yaparken takılan biri buradan da sorabilir.

Yine de emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
İyi, güzel, hoş ama şu videoları hazırlarken yazma olayını yapmasanız. İnanın beklemekten gına geliyor. Ya da şöyle bir şey olamaz mı? Mesela ekran ikiye bölünse, bir yanda yazdığınız alan olsa bir yanda da işlemleri yapsanız. Böyle bir şey nasıl hazırlanır bilmiyorum ama bu bekleme olayı çok can sıkıcı, zaten işlemleri yaparken takılan biri buradan da sorabilir.

Yine de emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.

haklı olabilirsiniz, yazı yazmaktan gına geliyor bazen, bir işlem yaptığımda bunu neden yaptığımı anlatmakta zor oluyor...wordpress sitem için elimden geldiğince dersler hazırlamaya çalışıyorum =) bir daha ki derste yazılara fazla ağırlık vermemeye çalışırım ...