Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta Tshirt

KubrAykut

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar şimdi yükleyeceğim resimleri ben corelde yapıyorum ama efeckt vermek haliyle zor oluyor. bunların en az birisini photoshopta yapabilen bi arkadaş varsa rica ediyorum sesli anlatım, yazılı anlatım burda paylaşırsa çok memnun olurum. hangi aşamalardan geçiliyor 1 kez görsem yeter photoshop biliyorum çünkü.. teşekkürler

Benzer konular

yaykilic

🌱Yeni Üye🌱
efek vermek için çizdikten sonra psd olarak photoshop a alın. efek verilecek yerleri yumuşak bir silgi ile silin ve bitmap a dönüştürün.. halftone screen olarak tabii ki.
(grayscale / bitmap/ halftone screen

KubrAykut

🌱Yeni Üye🌱
efek vermek için çizdikten sonra psd olarak photoshop a alın. efek verilecek yerleri yumuşak bir silgi ile silin ve bitmap a dönüştürün.. halftone screen olarak tabii ki.

hemen deneyeyim çok teşekkürler

KubrAykut

🌱Yeni Üye🌱

hmm olduğunu söyleyemem. sildim bitmap yaptım ekran gri kareli tonalra döndü. sonra channeldeyken mi işlem yapacağım eski rengine nasıl dönecek ve en son çizim olarak yine görünmesi lazım :S

meri90

🌱Yeni Üye🌱
mrb iyi günler.. bnde tsrım ypyrım.. illustrtrden.. efekct içinse psd olrk olrk pshop atıyorm.. bitmap vs aylrına hiç girmedim.. yni bnlr gereklimi yoksa bu sizin çlşma şekliniz mi?:smile:

guraykurtoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhabalar ben de bir gariplik mi var anlayamadım siz corel de çizdiklerinize efekt vermek istiyorsunuz herhalde eğer böyle ise corel çalışmanızı export edin (psd olarak ) sonra photoshop ta açıp istediğin efecti ver ancak tekrar vektörel hale dönüştüremezsin bir de bu görselleri tshirte nasıl basacaksın serigrafi yöntemi ile mi digital olarak mı bunu neden soruyorum çünkü serigrafi olacaksa renkleri tek tek ayırıp kalıp için hazırlamalısın yok abi ben sadece çizerim nasıl basıldığı beni alakadar etmez diyorsan başka