Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop'u Öğrenmek İstiyorum...

Phantaso

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Grafikerler.net..Photoshop dünyası çok farklı ve cazip geldiği için bunu öğrenmeye karar verdim.ama yeni başlayan birisi olarak nerden başlarım , nasıl yaparım , neye göre photoshop'u öğrenirim bir türlü işin içinden çıkamamaktayım.Eğitim videolarını izledim , örnek yapılan çalışmaları indirip aynısını yapmaya çalıştım ama bir türlü yapamıyorum düşüncesini içermekteyim.Bana Bu Konuda işte ne bilim eğitim videolari dokumanlar dahilinde bu işin inceliğini öğretecek bu dünyadakı hayal gücünü geliştirerek onları resme dökmesini bana en ince şekilde anlatabilecek Arkadaşlar Arıyorum.Hani Belkide Dersiniz O kadar eğitim videosu var be adam bu kadarda kalın kafa olunmazki diyebilirsiniz..:smile: ama ne kadar eğitim videosu olsada bu konuda kişisel yardım olmadan olmuyor onu anlamış bulunmaktayım.Kısa Ve Öz olarak ideol olarak belirleyebileceğim arkadaşlar ilgi ve alakalarını göstererek bana bu photoshop'u Öğretebilirlermi acaba :smile:

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
Bulundugunuz ilde araştırmalar yaparak bi grafik tasarım kursu bulabilir, orda size photoshopu ogreten hocanızı idolünüz olarak benimseyebilirsiniz diye düşünüyorum...

ozd3m1r

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sitede çok fazla bilgi var :) ben faydalanıyorum konulardan indirdiğim wideo derslerde cabası ama iyi bir kurs fena olmaz merak ve heves :)

Burnett

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yani arkadaşların dediği gibi iyi bir kurs fena olmaz.Kursta ilk öğreneceğin şey PS nedir?Ardından tool(araçlar)ları öğrenmen gerekir.Yani kısaca PS öğrenmek istiyorsan Adobe PS araçlarını öğrenmelisin(brush,pen tool v.b.).Bunu öğrenmek benim 2 ayımı aldı.Hepsiyle arada sırada 1000px x 1000px boyutunda yeni dökümanlar açarak denemeler yaptım.Aynısını sen yaparsan iyi bir grafiker olabilirsin.Herşeyin başlangıcı temelidir unutma ;).

X-TÜRK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Photoshop çat diye öğrenilmez.. Kurcalayacaksın bozana kadar . .

Burnett

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Photoshop nasıl bozulabilirki :D.Hiç bir Adobe ürünü kolay kolay bozulmaz.Onların sevilme ve kullanılma amacı budur :D.

Phantaso

🌱Yeni Üye🌱
İlgi ve Alakanıza Öncelikle Teşekkür Ederim.Bahsettiğiniz vidoları vs eğitim bilgilerini izledim ama işte sanki yapamıyormuşum gibi geliyor bana bu da beni karamsar yapıyor bulundugum mevkidede öle bi kurs araştırması yaptım malesef bulunmamaktadır

Burnett

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şimdi sen toolları kullanmayı biliyorsan,yakında o eğitim videolarını filan izlemene gerek kalmayacak,onları sen yapıcan.Böyle bir hayalin olunca moralin olur ^^.Ayrıca hatasız insan olmaz.Belki brightness ayarını 288 değilde 289 yaptın.Ne olmuş ki?Sana verilen çalışmanın aynısını yapacaksın diye bir zorunluluk verilmemiştir.Zaten sen o hataları yapa yapa öğreneceksin.O yüzden hata diye bir şey var :D.

ozd3m1r

🌟Usta Tasarımcı🌟
Zamana ihtiyacımız var aslında kendi adıma bende öğrenmeye çalışıyorum ps u ama bu iş birden olmıycaktır yıllarını veren kişiler tanıyorum 7 versyonundan beri kullanan lar (yanlış hatırlamıyorsam) :) çalışmak ve çalışmak

Burnett

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben 7 versiyonunu denemiştim.O göz simgesi mahvetti beni.Korkunçtu.Hemen sildim bende.

gozdeturk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende bu programa yeni başladım. egıtım vıdeolarını aşırı derecede her boş oldugumda izliyorum. abim bu programın ustası ve meslegıde grafıkerlık bana o önerdi ama hıc bır yardımda bulunmuyor. ilk programı yukledıgımde bana arac cubuklarını 1 kez gosterdı ve ıngılızcem olmadıgı ıcın hayla bılmıyorum kadar az bılgım var :) 1 hafta oldu kullanalı ama bu sıteyıde abım onerısıyle kurcaladım bırcok vıdeo ızledım ve bırcogunu yaptım. seninde yapmanı ve kurcalaman gerektıgını dusunuyorum. kolay diğil ama başarılar.. :D