Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Php + Flash Üyelik Sistemi

JeoleX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.serbestis.net
Merhabalar Sitemde bazı şeyleri kısıtlamak için üyelik sistemi kullanmayı planlıyorum. Flash bir kaynağım var ama onda sadece asp versiyonu var.
Acaba php versiyonlu nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz. Dersi filan varsa verebilirimisiniz. Şimdiden sağolun.

JeoleX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.serbestis.net
Konudan çıktığımı düşünmüyorum baslıkda Php + Flash üyelik sistemi demişim
mesajımdada aynı konu ile ilgili bir şey istemişim.

taros84

🌱Yeni Üye🌱
evet php ile olabailir ama veri alımı ve gönderimi için kullanılır artı siten asp tabanlı ise asp ile yap derim argonitma aynıdır cünkü yok ben illa php kullanıcam diyorsan ayrı flash la hazırlanmış üye girişi varmı yani flashta action scriptle yazılmız bir cookie sistemi varmı varsa asp ilede veri alabilir ve gönderebilirsin yoksa şayet yardımcı olurum
flashta action script cookie nasıl yazıldığına dair ama as2 olarak

JeoleX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.serbestis.net
vallahi ben flash dersli veren bir kitap aldım. orda anlatmıs yaptım ben ama asp sadece php si yok banada phpsi lazım.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eğer flash üyelik sistemi yapıpta forum gibi bişi kullanıcaksan siteni çok kasarsın sadece php ile flash bileşenli bi üyelik sisteminde sadece üyelerin görebileceği fiyat listesi gibi bişi yapıcaksan elimde hazır kodlar vardı atabilirim.. ama arşivimden bulmam lazım.

JeoleX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.serbestis.net
Yok forum gibi birşey yapmıyacağım. Sitemde işi yapıcak olan arkadaşlarla iletişime geçmek için iletişim formunu doldurması gerekiyor. Onun için üyelik koymak istiyorum yani üye olmadan iletişime geçemeyecek. Bİrde çok şey istiyorum ama üyelik sistemınde bazı üyelere özel haklar verebileceğim mesela diyelimki birisi tez yazım işi yapıyor meşgul olduğunu belirtmek için ziyaretçilere üyelik sistemınden giriş yapıp durumunu meşgul yapıcak. Epey karışık ama :)

nazmiemre

🌱Yeni Üye🌱
ben flash içerisinde bir üye girişi yaptım. üyeleri firma kendi php panelinden oluşturuyor. şifresi olan müşteri flash site içerisinden login girişi yaptıktan sonra galeriye ulaşabiliyor.

Biraz daha geliştirip flash sitenin xml çıkışlı galerisini panele bağladım. Fash sitenin galerisini yönetim panelinden yönetebiliyorum. Resim ekleyip çıkarabiliyorm. Resimleri panelden boyutlandırabiliyorum. Flash siteme müzikleri panelden ekleyip çıkarabiliyorum.

Diyeceğim şuki flash siteler artık daha çok cezbeder oldu. Ben sadece tasarımcıyım. Yazılım yok ama bunları as2 php ve xml üçgeninde yaptım. Biraz araştırmanız yeterli

alemci_42.tr

🌱Yeni Üye🌱
ArkadasLAr Banada Üyelik Sistemi Yapımını AnLatabilecek bi arkadas Varmı?

alemci_42.tr

🌱Yeni Üye🌱
Yapan adam akıllı bişeyLer yazarsa Bilmeyenler Ögrenecek ama burada Yapan yoq beLLi.

byist

🌱Yeni Üye🌱
kardeş üyelik sistemi diye mail form atmışsın... ilginç