Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

php yardım

farketmez

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.farketmez3.com.tr.tc
slm arkadaşlar bende forum sitesi yapmak için bi pro vardı zinpi onu klasöre çıkardım fakat içindeki dosyaların geneli php ben forum sitesini şimdi nasıl yapabilirim yardım edebilecek olan varmı acaba ?

Benzer konular

hengame

<google>:)</google>
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
forum sisteminin çalışması için cpanel yada plesk panelinizden mysql oluşturmalısınız. mysql oluşturdak sonra dosyaları ftpnize upload edin sonra ise ayarlar bağlantı yapılan php dosyanızı açınız genelde config.php wp-config.php ayar.php db.php gibidir. cpanel yada pleskte yazdıgınız mysqlu aynısını burayada yazmalısınız sonra ya install vardır otomatik kurar yada phpmyadminden sql u göndermeniz gerekli. kısaca anlatım bunlar hangi sistemi kurmak istiyorsanız adını belirtin daha ayrıntılı bilgi verebilirim

farketmez

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.farketmez3.com.tr.tc
evde olduğum bir ara cpanel bu programı indirip kurcalayacağım büyük ihtimal başarırım. tabi ilk baş şu öss sınavını bi atlatayımda :)

alonefanky

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.terraspanturkiye.com
evde olduğum bir ara cpanel bu programı indirip kurcalayacağım büyük ihtimal başarırım. tabi ilk baş şu öss sınavını bi atlatayımda :)

Cpanel linux serverlerde bulunan bir yönetim panelidir. Kendi evinde deneme yapacaksan easyPHP veya Abria Marllyn bu programları öneririm. Tek bi kurulunla php ye çalışma ortamı sağlayan apachi, mysql ve php5 otomatik kurulur.

farketmez

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.farketmez3.com.tr.tc
alone kardeşim teşekkür ederim çünkü evde kendim öğrenmeye çalışacağım tabi okul ile nasıl yürüteceğim bilmiyorum :)