Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PLT Uzantılı Dosyanın Önizlemisi ?

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar ben CorelDraw da yaptığım çalışmayı lazer kesim makinesine gönderirken PLT formatında kaydedip gönderiyorum...Burdan sonrasında; PLT formatındaki çalışmanın makinede bağlı olan bilgisayarda önizlemesini nasıl görebilirim.(Tanımlanmayan dosya olarak gözüküyor) Şimdiden teşekkürler umarım anlatabildim.

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
.plt dosyalarını bir programla ilişkilendirirsen bilinmeyen uygulama yerine simge olarak misal Corel'le ilişkilendirdiysen Corel simgesi görünür, bilinmeyen dosya görüntüsünden kurtulursun. Önizleme konusunda ise bildiğim kadarıyla önizleme yok ...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar ben CorelDraw da yaptığım çalışmayı lazer kesim makinesine gönderirken PLT formatında kaydedip gönderiyorum...Burdan sonrasında; PLT formatındaki çalışmanın makinede bağlı olan bilgisayarda önizlemesini nasıl görebilirim.(Tanımlanmayan dosya olarak gözüküyor) Şimdiden teşekkürler umarım anlatabildim.

.plt dosyalarını bir programla ilişkilendirirsen bilinmeyen uygulama yerine simge olarak misal Corel'le ilişkilendirdiysen Corel simgesi görünür, bilinmeyen dosya görüntüsünden kurtulursun. Önizleme konusunda ise bildiğim kadarıyla önizleme yok ...

plt. uzantılı dosyalarınızı ön izleme olarak görebilirsiniz bu mümkün
daha önce bu konuda paylaştığım https://www.grafikerler.net/corel-d...izleme-sorunu-ve-cozum-onerileri-t111238.html bu yazımda gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

faydalı olması dileğiyle...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Verdiğin bilgiler için tşk.ler. Denedikten sonra sorunun çözülüp çözülmediğini yazarım (bayramdan sonra)... Bayram demişken tüm grafikerler.net ailesinin bayramını kutlarım ...

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkürederim arkadaşlar...Herkeze iyi bayramlar.

musdemir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tecrübe yine konuşmuş :) teşekkürler Muratabi.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürlere bakılırsa .plt dosyalarının ön izlemesini göremeyen tek ben miyim ? ...