Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

plugin plugins

siyah

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaşlar ben plugin ve pluginsi arkadaştan aldım ama nasıl yükliyeceğim we nasıl çalıstıracağım

Benzer konular

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
../adobe/photoshop/plugins klasörüne yükleyebilirsiniz.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Aldığınız plugin de setup dosyası var ise setup dosyasından kurabilirsiniz. setup ile kurum yaparken size yerini sorucaktır yeri defacto arkadaşımın verdiği gibi belirleyin; "C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS2\Plug-Ins\Adobe Photoshop Only " yolunu takiben. Eğer setup dosyası yok ise sadece tek bir dosya ise pluginiz onu da bu klasöre atıp photoshop unuz açık ise bir kere kapatarak açarsanız filter menüsünde çıkacaktır adından anlarsınız. Ancak her önünüze gelen plugun ini kurmanızı tavsiye etmem photoshop ta yavaşlama hissettirir bir zaman sonra bu hiç çekilmez olucağı için istenmeyen bütün pluginleri işinize yarayıp yaramadığına karar vererek silmeniz en doğrusudur.

siyah

🌱Yeni Üye🌱
yüükleyemedim ya :( biri resimli anlatabilirmi pls .

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Hangi plugini yüklemek istiyorsunuz bunu belirtin ilk önce ? tam olarak isimi ve versiyonunu yazın ?

dostyol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gökhan kardes cok sag ol..
dogrusu bu sayfadan birserler ögrendik ve ögrenecegiz ...
tüm dostlara buradan tsk.

ceronimo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.buropen.net
Selamlar,indirdiim plugin'ler rar dosyası halinde geliyor,bunu nasıl yükleyebilirim...?şu anda dek indirdiğim hiçbir plugin i cs3 e yükleyemedim :) kendimle gurur duyuyorum !!!