Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Faro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben bu eleştiriyi size saygısızlık yapmak için yapmadım sadece dosdoğru fikirlerimi söledim ciddiye alırsınız almassınız benim için önemli değil ama burda bi işinizi sergiliosanız her türlü eleştiriye açık olmalısınız kızmamalısınız ; unutmayınki eleştirilerde yaş önemli değildir.

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
görsel olarak güzel bir çalışma ama ben böle poşet resimlerinde estetik ve manalı resimleri seviyorum mesela o poşetteki tutma deliği saatin kordonundaki deliklerden biriymiş gibi olabilirdi ... ellerine sağlık..

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakan sakin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özellikle zemin dikkatimi çekti, tonlaması ve renkleri çok yumuşak geldi gözüme ve resimle beraber çok güzel bir bütünlük sağlamış. Emeğinize sağlık

Çok teşekkür ederim. Beğeninizi böyle güzel anlattığınız için..
çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

hakan sakin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben bu eleştiriyi size saygısızlık yapmak için yapmadım sadece dosdoğru fikirlerimi söledim ciddiye alırsınız almassınız benim için önemli değil ama burda bi işinizi sergiliosanız her türlü eleştiriye açık olmalısınız kızmamalısınız ; unutmayınki eleştirilerde yaş önemli değildir.

Arkadaşım görüyorumki sizde kızmışsınız. Ben emeğe saygıdan bahsediyorum katılımcıların yazdığı bütün yazılara bakarsanız eğer, öncelikle "emeğinize sağlık veya ellerinize sağlık" diye başlar yazılar zira bir emek sarfedilmiş uğraşılmış ama iyi ama kötü sonuçta meslektaşlarının beğenisine sunulmuş ve eleştirelere açık medeni cesaret göstermiş kardeşlerimizin çalışmalarıdır onlar. bu yüzdendirki eleştiriye kafadan(Benim hoşuma gitmedi, ben beğenmedim,kusura bakma biraz acımasız oldu ama ben 10 senedir bu işi yapıyorum)gibi sözlerle başlamak bana göre katılımcıya saygısızlıktır. bilmiyorum bu sözlerimde eğer bir yanlış anlaşılma varsa sözlerime katılmayan varsa lütfen söylesin arkadaşlar.
Amacım sizi kırmak değil. eğer sizi kırdıysam özür dilerim.
Herkese selam, iyi çalışmalar.....

Faro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam ozaman neyse kusura bakmayın ben yanlış yaptım tabiki yinede emeğinize sağlık uğraşmıssınız zaman harcamışsınız ben orda 10 senedir bu işi yapıorum derken kimse benden ii yapmaz manasında sölemedim zaten sadece zaman değişio anlamında ima ettim seni kırdıysam kusura bakma ama bence daha ii olabilir böle söliyim ozaman

hakan sakin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen kusuruma bakma kardeşim.
dost kalmak dileği ile....

RoHaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.siirtliler-board.net
bende yorum yazan bir arkadaşın dediğini tekrarlıyorum. Saat firması olması hasebiyle sade bir şık bir tasarım olması gerekirdi diye düşünüyorum.

hakan sakin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana göre saat sadeliği istemiyor zira saatin kendisinde bir sadelik yok
üzerindeki resme bakarsanız yıldızlar, rasathane, renkleri ister istemez seni böyle bir çalışmaya yönlendiriyor. Bu benim fikrim
yorumlarınız için tekrar teşekkür ediyorum.

341dpi

🌱Yeni Üye🌱
bu poşeti yaptıracak firmalar omega gibi büyük firmalardır genelde yaptığımız poşetlerde müşterilerle pazarlık yapmaktan anamız ağlıyor :)

sportak

🌱Yeni Üye🌱
çalışman gerçekten çok guze olmuş ama bırşeyı merak ettım..saati kendın mı tasarladın yoksa hazır bir obje mi?

yükter

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hakan Sakin ROTOGRAVÜRDE ÇALIŞTINMI ?
Ben Yüksel TERZİEROL

drawsever

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok güzel bir çalışma olmuş..

hakan sakin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herkese teşekkürler.
evet yükselcim Rotogravürde çalıştım. ismin yabancı gelmedi sende çalıştınmı?

DENIZ gozlum

🌱Yeni Üye🌱
elinize sağlık saat gayet şık ve tasarımda güzel olmuş
ellerinize ve gözlerinize sağlık:)
iyi çalışmalar

HAYAL GÖZLÜM

🌱Yeni Üye🌱
hoş bir çalışma fakat basacak olan firmanın zorlanacağı bir çalışma

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoş çalışma olmuş emeğine sağlık

sh3yth4n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emegine saglık
heyecan verici, cekici bir canlilik var zeminde genel anlamda tasarımı guzel begendim ama dikkatimi ceken bişey war saat uzerindeki omega isareti posettekinden farklı aynısını kullanırsan daha guzel olur birde omega yazı fontu da farklı gibi geldi onada bak istersen.
omega yazısı ve isaretine saatteki gibi kabart(bevel emboss) oyle bi bak hoş durur bence zeminle daha uyumlu olur
yaparsan tekrar at bende gormek isterim kolay gelsin iyi calismalar

aydın demiroğlu

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık güzel olmuş. bu baskıyı kaç anilox değerinde kaç renkli baskı makinesinde almayı düşünürsün?