Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Profesyonel 2. el veya Sıfır Monitör arıyorum

byertan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tüm arkadaşlar selamlar,
Fotoğrafçılık sektöründen kullanacağım en az 3 tane gerekli olan kalibrasyonlu monitör(ler) arıyorum. lacie vb markalar tercihimdir.

Görüşmek isteyen arkadaşlar telefondan bana ulaşırsa sevinirim.

Saygılarımla,

Ertan GÖKTAŞ
0 532 742 08 15

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!
2. El ürün almak isteyenler ve bu ilanlara cevap veren üyeler bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilirler.​

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
merhaba *******'en satın alabilirsiniz türkiyenin en hesaplı alışveriş sitesi...

Bu günün indirimli ürünü / AOC 18.5"İnch LCD Monitör Alış Fiyatına Satış (160TL.)
Türkiyenin En Ucuz Monitörü
30173_185_AOC_931SN_5MS_600001_PIYANO_SIYAH_MONITOR%281%29.jpg

Link: *****************

capuela

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pahalı böylesi bir monitöre 120 alışı var piyasada

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
pahalı böylesi bir monitöre 120 alışı var piyasada

merhaba;
120 tl piyasada demişniz 120 tıl bu ürünün aynısını bulabiliyorsanız lütfen 250 adet sipariş veriyorum ve en kısa zamanda şirketimizi bilgilendirmenizi rica ediyorum....

arkadaşım şakamı yapıyorsun bu yorumu neye göre yaptığınızı bilmiyorum fakat araştırip tekrar cvp yazmanızı istiyorum veya bpiyasada 120 tl satan yerin adını bilgilerini verinde ihtiyaç duyan arkadaşlarımız en ağzından ihtiyaçlarını karşılasınlar 40 iyi biür para yani 160 tl bir ürün için...

forumlar neden var bilğiyormusunuz?
gerçek bilgi akışını sağlamakdır bilgi paylaşma ve edinme platformudur. asılsız idaalar forum gibi alanlarda paylaşılmaz...

inş. ne demek istediğimi anlamışsınızdır iyi günler.