Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

psd dosyalarını tek bir pdf de toplamak istiyorum

sepultura6

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşlar psd dosyalarını tek bir pdf de toplamak istiyorum nasıl yapılıyor bilen varmı tek tek tife çevirip pdf yapmk çok uzun surucek bunu bı kolayı varmı

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
in design varsa hepsini psd olarak atabilirsin indesigna ardından pdf yap dersin olur. ya da photoshopda action oluşturursun bütün dosyaları tek tek açar tek tek pdf yapar kaydeder kapatır. uzun sürebilir ama sen yorulmazsın otomatik yapar :)

sepultura6

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende tek çare onu düşünmüştüm ama bunun dışında varmı bişeyler indesing kulanmasını tam bilmiyorum

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
bilmen gerekmez bunun için. eğer indesign varsa atıyorum 50 tane psd var elinde 50 sayfa aç psdlerin ölçüsünde. sonra sürükle bırak yöntemi ile (pc ise tabii mac da file>placed demen lazım) veya ctrl+d ile bütün psdlerini çağır her birini farklı sayfaya koy. align seçeneğinden sayfaya ortala. ctrl+e (file>export) tan pdf i seç pdf ayarlar kısmında pdf x-1a:2001 seçeneğini seç. bleed kısmından da taşma paylarını ayarla ok de çıkacaktır.

sepultura6

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekur ederim kardeş bi deneyim bakayım

fora18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
action la pdf yaparsın otomatik yapar ondan sonra pdf pro varsa combine yapıyor . https://img801.imageshack.us/img801/5947/balksz1j.png
sen önce 1 nolu maddeyi sonra iki nolu maddeyi işaretlersin işlem tamamdır.
pdf pronun en büyük özelliği xlx. doc. jpg. png tif gif vb. resimleride hem combine hemde pdf yapma özelliğine sahip. Pdf olarak göndermek istediğiniz 3 farklı program uzantılı örn: jpg word exel verilerini tek tek açıp pdf yazdırıp sonra toplamak yerine bu combine ile yap diyerek hem birleştirmesini hemde pdf çevirmesini sağlayabiliriz. benim adıma çok pratik oluyor kullanmanızı tavsiye ederim. Acrobat Pro Distiller

Son düzenleme: