Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

quark türkçe karekterleri ( harfleri) ? işareti olarak görüyor. Nasıl çözecem

muhabir01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar bu soruma ek olarak quark türkçe karekterleri ( harfleri) ? işareti olarak görüyor. Bunu metine türkçe karekter olarak taşımanın yolu nedir? Bir acemi sorusu olduğunu biliyom.
Çünkü ben acemiyim

Benzer konular

muhabir01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu konuda bilgisi olan arkadaşımız varsa buyursunlar.
Şimdiden teşekkür

karizma_09

🌱Yeni Üye🌱
Eğer 7 versiyonu altı kullanıyorsan Türkçe karakter kullanmalısın. Mesela Tr Arial gibi karakterler kullanırsan sorun yaşamassın. 7 üzeri versiyonlarda türkçeyi desteklediği için türçe karakter olmasada olur. Senin için türçe fontları yükledim güle güle kullan...
RapidShare: Easy Filehosting

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a. arkadaşlar(kursum yeni bitti) bi iş başvurusu yaptım ve bana bir soru kitapçığı verildi. 2 gündür bunla meşguldum ve font sorununa öylesine canım sıkılıyoduki 5 dakikada çözdüm desem inanırmısınz:)tabii ki grafikerler.com sayesinde.ALLAH bütün arkadaşlarımdan razı olsun(amiin).hepinizi çok seviyorum.bize yardım edenler ALLAH'DAN yardım görür inşallah.kalınsağlıcakla.

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
muhabir01 kardeş sende çözmüşsündür umarım bende senin gibi acemiyim.eğer yine sorun varsa ben anladığım kadar sana açıklarım inşallah.sanada çok teşekkür.

muhabir01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya yapa boza çözdük
biz acemiler olmasa hocaların yetenekleri ortaya nasıl çıkacak değilmi?
Biz basit sorularla aslında işin daha iyi ögrenilmesini saglıyoruz aslında.
Bravo bize
tabi sonra hocalarımıza

puppetmuppet

🌱Yeni Üye🌱
metni direk quark ta yazarsan türkçe karakterlerde sorun olabilir. bi text dosyasında yazıp ordan quarkta metin alanı açarak içine kopyalamayı dene.

muhabir01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tam anlayamadım.
şimdi bir word sayfasında yaz
sonra metin kutusunı açıp
get tex ile oraya kopyala mı dediniz?
ben böyle yapıyom
ama 6.0 sıfırda yine sorun yaşıyom türkçe karekterler sembol çıkıyor

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eğer 7 versiyonu altı kullanıyorsan Türkçe karakter kullanmalısın. Mesela Tr Arial gibi karakterler kullanırsan sorun yaşamassın. 7 üzeri versiyonlarda türkçeyi desteklediği için türçe karakter olmasada olur. Senin için türçe fontları yükledim güle güle kullan...
RapidShare: Easy Filehosting
karizma arkadaşımızı dikkate alırsan düzeltirsin.başında veya sonunda tr,tur,gibi ibareler olan fontlar türkçe oluyo ayrıca link i tıkla ordan indir türkçe fontları.nereye kopyalayacağını biliyomusun fontları.C:\\WİNDOWS\Fonts klasörünün içine kopyala ok.saygılar kardeşim