Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

rapidden indirme sorunu

AyBuke_35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm arkadaşlar sabahdan beri rapidden dosya indiremiyorum hep bu sorun çıkıyor önceden 15 dk bekleyip indiriyordum neden şimdi böyle oluyor. inş konuyuda doğru yere açmışımdır :S

adszn.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

silvershadow

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.recepdurali.com
aynı pc yada ağ üzerinden indirme yapan başkaları var yada sizin ip kullanılıyor :) o yüzden indirme yapamıyosunuz...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
internet sayfasınız kapatıp yeniden açın... olmadı, premium üyelik alın...

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
bu dosya ile rapidden istediğiniz kadar dosyayı aynı anda indirebilirsiniz. tek yapmanız gereken dosyanın içindeki unlock rapid regedit dosyasını kaydetmek. Bu pc nizin ip adresini sürekli değiştirmektedir. Dolayısıyla rapidden sınırsız download yapmanızı sağlar
Nasıl Yapabilirim:Öncelikle rar dosyasından çıkardığınız RaipshareUnlock.reg dosyasına tıklayın. Ekrana gelen kayıt defter düzenleyicisi uyarısına evet diyin. Ondan sonra tekrar gelen uyarı için tamam diyin olacaktır. Bu işlemlerden sonra istediğiniz kadar rapid down linkine tıklayın bekleme uyarısı vermez direkt download yapabilirsiniz.

https://dosyam.net/?id=dwbpt0

silvershadow

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.recepdurali.com
sürekli ip değiştiren programlar internet hızınızı düşürür... ağı kontrol edin kimler indirme yapıyor diye...

Yada en basiti modeminizi on/off yapın :)

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Modeminizi kapatıp açın sorun hallolur.Kasta hocam daha iyi bilir gerçi : )

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bu dosya ile rapidden istediğiniz kadar dosyayı aynı anda indirebilirsiniz. tek yapmanız gereken dosyanın içindeki unlock rapid regedit dosyasını kaydetmek. Bu pc nizin ip adresini sürekli değiştirmektedir. Dolayısıyla rapidden sınırsız download yapmanızı sağlar
Nasıl Yapabilirim:Öncelikle rar dosyasından çıkardığınız RaipshareUnlock.reg dosyasına tıklayın. Ekrana gelen kayıt defter düzenleyicisi uyarısına evet diyin. Ondan sonra tekrar gelen uyarı için tamam diyin olacaktır. Bu işlemlerden sonra istediğiniz kadar rapid down linkine tıklayın bekleme uyarısı vermez direkt download yapabilirsiniz.

UnlockRapid.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

Canım bu nasıl kaydediliyor ya? :S
ben bugün niye hiç bir şey yapamıyorum :S :(
anlattığın gibi yaptım ama pc de açıp kapatmam gerekecek mi?

köftehor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam bu kadar ugraşacagınıza alın 3 aylık premium üyelik doya doya indirin valla ben alımışım böyle yapmaya

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hocam bu kadar ugraşacagınıza alın 3 aylık premium üyelik doya doya indirin valla ben alımışım böyle yapmaya

ya bedavası varken niye para vereyim ya :D
Teknoloji boşuna mı? :D :D
crazy anlatsana arkadaşım şunu; neden olmuyorrr?

mslmkrblt

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım ben denedim dediğini olmuyor yine süre kısıtlaması var :S:S

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
ewet bende denedim olmuyor ayrıca g.ecglr katılıyorum.
bedava varken nie rapide para veriyimki rapindir programı var bende sınırı kaldırmıyor ama arka arkaya kopyaladıgım linkleri sabaha kadar indiriyor.