Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

recep ivedik 2 clp afiş çalışması

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
recepclpye7.jpg

Benzer konular

BY KARMA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmus eline saglık..acaba biraz daha mavi ve parliment mavisi tonları olsa, arka fonda...daha iştah açıcı olurdu ..bence..

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel düşünmüşsün arkadaşım tasarımda güzel fakat pek mizahsen değil afişin
hani recep in babannesi?:p:D 13 şubat yazısının puntosunu küçültmelisin birde daha sıcak renkler kullanırsan tam süper olcak:D
yinede göz doldurucu ve hoş olmuş:)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
recebin resmi ve kuşak o bölümün aşşağıya alınması taraftarıyım çünkü kuşağın bitiiği yerden bir çizgi atarsak çalışmanın 3te 1 i telefon ve yazılar mevcut genelde bu tür afişlerde görselliği ön planda tutup yazılar dahada küçük yazılmakta

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
tek recep'i değil diğer oyuncularıda kullansaydın keşeke daha şık bi çalışma olurdu

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzell, kutlarım. renk seçimi çok iyi bence

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tipo güzel olmuş bence sadece recepi kullanmak dah iyi olmuş.....renkleride demek lazım...arkadaşta denemiştir çoğu rengi heralde ama bu daha uygun gelmiş galiba eline sağlık ben çok sevdim :)

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
recebin resmi ve kuşak o bölümün aşşağıya alınması taraftarıyım çünkü kuşağın bitiiği yerden bir çizgi atarsak çalışmanın 3te 1 i telefon ve yazılar mevcut genelde bu tür afişlerde görselliği ön planda tutup yazılar dahada küçük yazılmakta

arkadaşa kalıtılıyorum aklımı okumuş gibi. emeğine sağlık :)

SeToM_2110

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cikoo.org
arkadaşa kalıtılıyorum aklımı okumuş gibi. emeğine sağlık :)

malesef ben katılamıyorum sizlere cünkü emek sineması kendi reklamını yapmak için o afişi yaptırıyo ve telefon ve yazıların ebatları bence gayet iyi ben renkleri falan cok beyendim gözü yormuyo bence cok güzel olmuş ellerine sağlık arkadasım ;)

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kırmızı kuşağın olduğu yere kadar gayet dolu dolu ama ordan sonrası çok cılız kalmış.Bencede yazılar daha küçük olmalı ne biliyim en üstte oynayanların isismleri falan yazmalı,tabi emek sinemeaoısnın özel isteği varsa onada bişey diyemem.

lafkop

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence çalışma çok güzel olmuş. Bu tür afişlerde çok önemli üç nokta vardır, Bunlar; Denge, Renk uyumu ve Tipoğrafi seçimidir. Bence burda üçüsüde mevcut ellerine sağlık usta...

grafi90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş emeğinize sağlık:)