Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Recep Parmaksız Reklam (logo)

hercai07

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Yeni devir aldığım reklam atölyem için bir türlü bi logo yapamadım. İsim Recep Parmaksız reklam olucak. yapıp yapıp siliyorum. derler ya terzi kendi söküğünü dikemez diye.:rofl: logo konusunda bu çaylak arkadaşınıza yardımcı olursanız minnettar kalırım:sweating::sweating::crying:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen Okuyun !
Forum Kuralları.

Madde 42 :

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

hercai07

🌱Yeni Üye🌱
nihat bey...
ben ticari bi amaçla logo tasarımı istemedim. yani birilerine pazarlayacağım bi logo istemedim işyerim için böyle bi yardımda bulundum. Ben grafikerler sitesi üyesi olarak diğer üye arkadaşlardan yardım istedim sadece. bu site kendi üyelerine yasak getiriyor ve yardımcı olmuyorsada diyecek pek fazla birşey yok...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
nihat bey...
ben ticari bi amaçla logo tasarımı istemedim. yani birilerine pazarlayacağım bi logo istemedim işyerim için böyle bi yardımda bulundum. Ben grafikerler sitesi üyesi olarak diğer üye arkadaşlardan yardım istedim sadece. bu site kendi üyelerine yasak getiriyor ve yardımcı olmuyorsada diyecek pek fazla birşey yok...

Ne kadar üzücü ki buradaki insanlar bu işten para kazanıyorlar (sizin adınıza üzücü tabi). illaki pazarlamanız gerekmez sonuçta her emeğin bir karşılığı var, size hiç tanımadığınız birisi gelip de ben saylağım yapıyorum yapıyorum olmuyor bana bir bilboard vs. hazırlar mısınız derse cevabınız ne olur merak ediyorum. Siz bence bu sitenin amacını ve varlığını yanlış biliyorsunuz ya da size yanlış anlatmışlar. Yaklaşık 3 aylık üyesiniz yazdığınız sadece 2 mesaj, daha aktif bir üye olmalısınız sadece başımız sıkışınca ya da işimiz düşünce aklımıza gelmesin grafikerler.net efendim.

hercai07

🌱Yeni Üye🌱
martin78 ilk yazımda yeni devraldığım diye başladım söze. dediğim gibi işyerimi açalı 2 gün olmuşken sanki dilenciymişim yada başı sıkışan çaresiz bi varlık gibi muamele yaparak hem siz hem nihat bey çok güzel bi başlangıç yaşattınız bana ayrıca teşekkür ederim...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
nihat bey...

Siz çalışmanızı yapıp buraya yüklediğinizde bizler yorumlarımızla elbette size yardımcı olmaya çalışacağız.

Burada yıllardır üye olan,hem de oldukça aktif üye olan arkadaşlarımız dahi kendi alanları dışında bir iş talebinde bulunduklarında bunu ücreti karşılığında yaptırmak için ilan açıyorlar.

martin78 ilk yazımda yeni devraldığım diye başladım söze. dediğim gibi işyerimi açalı 2 gün olmuşken sanki dilenciymişim yada başı sıkışan çaresiz bi varlık gibi muamele yaparak hem siz hem nihat bey çok güzel bi başlangıç yaşattınız bana ayrıca teşekkür ederim...

Yanlış düşünüyorsunuz.Ben sadece kuralları hatırlattım.

Neyse ben söyleyeceğimi söyledim. Gerisi yönetimin bileceği iş.