Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklam ajansına corel draw bilen sekreter alınacaktır - Antalya

barankilic

🌱Yeni Üye🌱
corell bilen grafikermi!!! sekretermi!!! sayın iş veren önce hangi branş eleman aradığına karar ver...

grafi_2010

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya bu insanlara tek sözüm var yazıklar olsun bana o kadar okudum hala okuyorummmm :(((((((

cagriktk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu kadar da olmaz :) Corel bilen sekreter.. Corel bilse zaten sekreter olmaz. Piyasadeki kursa gidip çalışmaya başlayan grafikerler den biri olur.

rohandra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi derecede GRAFİKRETER aranıyor olaymış iyimiş...:))) bu ne ya karikatür karesinden mi fırladınız... ne içiyosunuz bu kafaya ulaşmak için söyleyinde bizde ondan içelim..şaka bunlar ya walla şaka uyanamadımmı yoksa ben hala..:)))))

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
gülüyorum sadece

hem ilana hem yorumlara

acaba biz yanlış meslekmi seçtik?

cagriktk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ŞOK ŞOK ŞOKKKK Grafikerler.nette YILIN BOMBASI :)
Bu adamları toprağa gömüp taşlıcaksın :)) Çokmu ağır oldu..

drawsever

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne nankör bu grafiker takımı yahu..
şu iş kıtlığında ek iş yapmadan geçinilemiyor ki. bu iş sizi ek iş arama derdinden de kurtarıyor bir yerde. çünkü ek iş, direk işin içinde mevcut zaten. personel memnuniyeti maksimuma taşınarak, iş ve ek iş paket halinde, bir bütün olarak sunuluyor.

burada belirtilmemiş olabilir ama bu tür paket kapsamındaki işlerin daha çeşitli olanları da mevcut. örnekleme yapacak olursak;

- ajansımıza 3ds max ile modelleme yapabilecek, ek olarak düğünlerde fotoğraf çekecek, düğün halaylarında halay başı bulunamaması hallerinde halay başı pozisyonunda görevlendirilecek, E sınıfı ehliyet sahibi, balon brövesi almış, vinç kullanabilen, elektrik süpürgesinin sevk ve idaresinde inisiyatif alabilecek eleman alınacaktır.

- şirketimize iyi derecede java, c/c++, visual basic, delphi, fortran, cobol, javascript, actionscript, python, pascal, vb.net, asp, php, jquery, prolog, perl, ada, c#, access, mysql, sql bilen, ayrıca bizim ismini bile duymadığımız, ancak görüşme sırasında sizin sürpriz yaparak bildiğinizi söyleyeceğiniz üç programlama dili daha bilen, paint'e ve mayın tarlasına hakim, iyi çay demleyen, getir-götür işlerinde deneyimli, kahveyi köpüklü yapabilen, köpüksüz kahveyi zul addeden, üç tunç tasa has hoş hoşafı doldurup, dökmeden gelenlere ikram edebilecek düzeyde servis bilgisine sahip, bütün bunlara rağmen hayata hala pozitif bakmayı becerebilecek takım arkadaşı arıyoruz.

gördüğünüz gibi arkadaşlar, bunların hepsi sizin iyiliğiniz için. boş oturanı kimse sevmez, oturmakla birşey olmaz. eve gittiğinizde alnınızdan akan teri yumruğunuzla silip, eve getirmiş olduğunuz somun ekmeğe bakarak gururlanmanız da işin cabası. daha ne olsun?

meltem77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende bir yorum yapayım istedim ben bu işi 10 senedir yapıyorum 10 sene önce corel 3 vardı onunla başladım ozamanlar piyasada grafiker az olduğundan havada kapılıyodum iyide maaş alıyordum ama bu mesleği öle çok öldürdüler ki şimdi sadece corel bilmek yetmiyor yanında tüm programları bilicen tasarımcı olucan çay, kahve ve yemek yapıcan temizlik yapıcan anca beğenirlerse birde maaşlar çok düşük tabi bide işten anlamayan patrona denk gelirsen ya çook kötü olur ya çok iyi olur işten anlayan patrona denk gelirsen ozaman hepten yandın çünkü onlar sanki sizden daha iyisini yapabilirmiş gibi beğenmezler neyse anlatmak istediğim bu mesleği çok ucuza indirdiler.

serefozbay

🌱Yeni Üye🌱
Hatta ehliyeti olsun. Şoför de yaparsınız.Bir grafikerle firmayı döndürürsünüz.

eFq4N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.e4bilisim.in
Dalgamı geçiyorsunuz siz burdakilerle , küfür eder gibi iyi çizim yapabilen sekreter diyosunuz.

rıdo1

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Grafiker İhtiyacım var ilan vermek istiyorum nerden verebiliriz ?