Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam Firması İçin Kurumsal Kimlik Çalışması

TRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gebzewebdizayn.com

Web Arayüz - Kartvizit ( Ön, Arka ) - Antetli Kağıt ve Zarf ' tan oluşan kurumsal kimlik çalışması. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmanızı çok beğendim, kurumsal kimlik çalışmalarını hangi programda yaptığınızı ve bu nesnelerin şablon halinde program içerisinde hazır olarak mı bulunduğunu öğrenebilir miyim?

sonercik72

🌱Yeni Üye🌱
genel olarak tasarımınız güzel. ben sedace web sayfası için yorum yapmak istiyorum burda. bana çok fazla ve boğucu geldi KIRMIZI'dan dolayı, kırmızı en sevdiğim renk olduğu halde. web master değilim ama düşüncem böyle. en azından menü kısmını farklı bir renk mesela beyaz kullanabilirdiniz diğer çalışmalarınızla uyumlu olması bakımından. kırmızıyı sizde seviyorsunuz herhalde onun için baya bir KIRMIZI kullanmışsınız arka zemini bile.

TRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gebzewebdizayn.com
Çalışmanızı çok beğendim, kurumsal kimlik çalışmalarını hangi programda yaptığınızı ve bu nesnelerin şablon halinde program içerisinde hazır olarak mı bulunduğunu öğrenebilir miyim?

Beğenilmesine çok sevindim, teşekkür ederim. Kullandığım program Corel Draw ve hazır şablon gibi birşeyde kullanmadım. Tamamı benim çalışmamdır.

genel olarak tasarımınız güzel. ben sedace web sayfası için yorum yapmak istiyorum burda. bana çok fazla ve boğucu geldi KIRMIZI'dan dolayı, kırmızı en sevdiğim renk olduğu halde. web master değilim ama düşüncem böyle. en azından menü kısmını farklı bir renk mesela beyaz kullanabilirdiniz diğer çalışmalarınızla uyumlu olması bakımından. kırmızıyı sizde seviyorsunuz herhalde onun için baya bir KIRMIZI kullanmışsınız arka zemini bile.

Söylediklerinizde çok haklısınız, sizinde belirttiğiniz gibi menuyu beyaz yaparakta deniyebilirim. yorum için teşekkürler.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logo çalışmanız için daha önce yorum yapmıştım.. Kurumsal çalışmanızda başarılı görünüyor emeğinize sağlık..

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrik ederim başarılı bir çalışma
emeğinize sağlık

mr.grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Oldukça vasat (-) çalışma EGİTİM ŞART !

TRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gebzewebdizayn.com

Profilinizi biraz inceledimde henüz sitede yayınlanmış bir çalışmanız mevcut değil bir firma için logo yapmışsınız ama görseli yüklemeyi başaramamışsınız.

Bir mesajınızda :
mr.grafik' Alıntı:
Grafik Tasarım (Freelance) çalışılır....

Program bilgilerim : Photoshop : ileri seviye
İllistrator : İleri seviye
After efect : Orta seviye
Autodesk maya : orta seviye

Diye yazmışsınız

Ve bir başka mesajınızda da
mr.grafik' Alıntı:
Merhaba arkada?lar size bir konuda dan??mak istiyorum illistratör videolu ders anlatan bir site biliyormusunuz ben bu program? profesyonelce ögrenmek istiyorum bunun için ne yapmal?y?m lütfen yard?m...

Daha bitmedi, bana yaptığınız vasat yorumunu TrStar isimli kullanıcıyada yapmışsınız. Önce tesadüf sandım. Sonra baktımki ikimizde senin, "Mutlaka okuyun" başlıklı konunun aleyhinde yazı yazmışız. Bu arada mutlaka okuyun başlıklı konunun içeriğide Ajanslarda çalışan grafikerler acaba kaç lira maaş alıyor gibi bir soru idi. Merak edenler için söylemiş olayım.

Aslında bu vasat yorumunu ilk gördüğümde şunu yazmıştım.
Yorum için teşekkür ederim yanlışlarımı söylerseniz birşeyler öğrenmiş olurum şeklinde bişeydi. Ama Her ne hikmetse ilk defa birinin profilini inceledim ve bunlarla karşılaştım. Sonrasında yazmadan edemedim normal olarak.
Kafamı en çokta ne kurcalıyor biliyormusun. Bir işe girsen, sende İllustrator ileri seviye ya ama bişede yapamasan ne olucaktı , yada ne olmasını bekliyosun. İş bulmak için böyle bir yalan söylemeye nasıl cesaret edebiliyosun.

Neyse sana hayırlı işler.

Son düzenleme:

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟

Vasat olan nedir ? neye göre buna karar verdiniz EĞİTİM ŞART haklısın senin gibilere önce yaptığı yoruma bile nasıl olması gerektiğini bilmeyenler için herşeyden önce ortada bir emek var biraz daha çalışılabilir veya ne bilim daya iyi olabilirdi gibi yorumlarda yapılabilirdi direk bişeyleri baltalamak nedendir bilemem daha öğrencilik aşamasındasın önünegelene vasat eğitim şart gibi yorumlar yapıyorsun kesinlikle haklısın eğitim ŞART sende o güzel çalışmalarını yüklede bizde görelim Not: Bu arkadaşı tanıdığımı düşünmede ilk defa burda gördüm:)

Çalışmaya gelince şık ve amaca uygun Emeğine sağlık

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
logoda konuşulan değişimleri yapmamışsın :)
ama buradaki çalışmaların bir reklam ajansının en azından yeni açılan ve henüz çok iddialı olmayan bir ajans için uygun bir çalışma. Eline sağlık

ancak ben bir ajans açacak olsa idim; marjinalliği en üst noktaya taşırdım.

TRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gebzewebdizayn.com
Vasat olan nedir ? neye göre buna karar verdiniz EĞİTİM ŞART haklısın senin gibilere önce yaptığı yoruma bile nasıl olması gerektiğini bilmeyenler için herşeyden önce ortada bir emek var biraz daha çalışılabilir veya ne bilim daya iyi olabilirdi gibi yorumlarda yapılabilirdi direk bişeyleri baltalamak nedendir bilemem daha öğrencilik aşamasındasın önünegelene vasat eğitim şart gibi yorumlar yapıyorsun kesinlikle haklısın eğitim ŞART sende o güzel çalışmalarını yüklede bizde görelim Not: Bu arkadaşı tanıdığımı düşünmede ilk defa burda gördüm:)

Çalışmaya gelince şık ve amaca uygun Emeğine sağlık

Teşekkür ederim arkadaşım :)

logoda konuşulan değişimleri yapmamışsın :)
ama buradaki çalışmaların bir reklam ajansının en azından yeni açılan ve henüz çok iddialı olmayan bir ajans için uygun bir çalışma. Eline sağlık

ancak ben bir ajans açacak olsa idim; marjinalliği en üst noktaya taşırdım.

Evet değişiklikleri yapmadım, çünkü ortağım bu halini o kadar beğendiki değiştirilmesine razı olamadı, bende onu kırmak istemedim açıkçası.

TRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gebzewebdizayn.com
Yahu cevap yazarken hata verdi bende olmadı diye bidaha gönderdim ama olduğunu gördüm burası bu sebepten açıldı kusura bakmayın.