Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklam

seker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bakentalsancakormanrnlegl9.jpg
yorumlarınızı bekliyorum:))

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
firmanın logosu yok sanırım!

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmalarınızı daha büyük ebatlarda eklerseniz yorumlar daha net olacaktır.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
hoş olmuş da aşşağıda gösterdiğin yemyeşil ormanı keresteye dönüştürmek pek iyi bi fikir olmasa gerek istersen orman resmi yerine başka bi resim yada zemin kullan birde estetik hatlar kullanmışsın ama fotoğraları dümdüz cerceveye koymuşsun o fotoğrafların köşelerini rectyangle cornerla yumuşatabilirsin yada kendin farklı cerceve tasarımları yapıp içine koyabilirsin yani bence devam et eline sağlık kolay gelsin

seker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
malesef firmanın logosu yok ki :(

tasarımı daha büyük ebatta kaydederim.bu tasarım 5dk yapılmıstır onun icin fazla özenemedim daha iyi tasarımlarımı ekleyecegim.Yorumlarınız icin tsk ederim

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
tasarımı daha büyük ebatta kaydederim.bu tasarım 5dk yapılmıstır onun icin fazla özenemedim daha iyi tasarımlarımı ekleyecegim.Yorumlarınız icin tsk ederim

eğer böle diyosan 5dkda tasarım yapma yaaa :( yaptığın işe saygın olsun 5dkkada yapsan bile buraya koyup bunun için yorum istemen çok yanlış üzüldüm yaa

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
bi yerlerde bi yanlış var ama ne acaba?

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu da yaklaşık 2.5 dakika sürmüştür dimi? mantık olarak bu sonuca vardım...

naziştutan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kelebekleri hoş bulmadım. Anlamsız geldiler. Orman ürünleri demek ormanı bir nevi yok etmek anlamına geldiği için kelebekler bu durumu hoş karşılamazlar :)
''işte biz bu hayvanları yok ediyoruz'' gibi bi mesajı var çalışmanın.Yeşilliklerde keza öyle..Orman ürünleri yapıyorsa bu firma, afişide insanlarda bu yazdıklarımı uyandırmamalı. Aksine örfpast etmelisin doğayı,yeşilliği,minik güzel hayvanları....Ama onun dışında seçilen karakter, uyguladıgın efektler ve şekiller çok yerinde ve başarılı şeker kardeşim.

seker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
canımcım siteye daha yeni üye oldum dikkatini cekmis galiba deneme amaclı yerlestirdim tabiki daha iyi tasarımlarım var onlarıda vakit buldukca sizlerle paylasmak istiyorum

naziştutan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende yeni üyeyim canım.Yorum istemişsin bende yorumladım. Elbette bekleriz gönder çalışmalarını. yoruma açıksa Ama iyi ama kötü yorumlar olabilir.Daha iyi çalışmaların olduğundan kuşkum yok, bu çalışma için geçerlidir yazdıklarım.Maksadımız birbirimizin düşünce ve tecrübelerinden faydalanmaktır. Çok çok daha iyi şeyler yapabilme kapasitesine sahip oldugunun farkındayım.En iyilerini bekliyorum ki bizde faydalanabilelim :)

kleopatra

🌱Yeni Üye🌱
çok harika olmuş Şeker başarılarının devamını dilerim. Diğer olumsuz eleştirileriden etkilenme. Yoluna devam et.

dilsa

🌱Yeni Üye🌱
şekercim ellerine sağlık güzel olmuş, daha hoş çalışmaları bekliyoruz :)

seker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tsk ederim dilsa seninde tasarımlarını bekliyoruz :))