Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Renklendirme Hakkında

Nick_

🌱Yeni Üye🌱
S.a arkadaslar tamamıyle sıyah olarak yazılmıs ıcerısınde corel de yapılmıs cızımler bulunan (sorular-cozumleri ) word seklınde bır kıtap var ve kıtaptakı bazı yerlerı renklendırmem gerekıyor..bunu en hızlı hangı program ıle yaparım? suan coreldraw 12 yı kurdum ancak daha once hıc kullanmadıgım ıcın baya yabancı gelıyor.yardıme dersenız sevınırım..Kolay gelsın

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hangi programları biliyorsun ?

Nick_

🌱Yeni Üye🌱
daha once boyle bısı yapmamıstım lazım olmadıgı ıcın bu ve benzerı programları ogrenmedım. ama en hızlı hangı programda ve nasıl yapacagım konusunda bılgılendırırsenız calısmalarımı o yonde hızlandırabılırım..Sımdıden tesekkurler

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam corel çizimi ise corelde yapman en mantıklısı ve rahat olur...

Nick_

🌱Yeni Üye🌱
hocam ılgılendıgınız ıcın sağoulun..

orngq6.jpg

tum sayfalar resımdekı gıbı ben bunları renklendırecem corelde nasıl yaparım bunu..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
CDR ise nereyi renklendirecekseniz mesela orta çizgi orta çizgiye tıklayıp sağdaki renk paletinden istediğiniz renge tıklamanız yeterli olur..( Eğer normal çizgi ise sağ tıklayın...)

Nick_

🌱Yeni Üye🌱
maalesef cdr degıl hocam word belgesı.. word belgesındekı bu cızgılere sag tıklayınca corel nesnesı dıyor..

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunu word dede kolayca yapabilirsin tablo çiz iki çizginin bitiş yerinde egerki zemine renk vermek istiyorsan tablo ile yap dosyayı yada nereleri renklendirmek istedini yaz kolaylık sağlayabilirim

Nick_

🌱Yeni Üye🌱
suan ıcın gorunen o cızgılerı paıntte renklendırdım ılk ıkı sayfaya yapıstırınca otomatık dıgerlerıne de yerlesıo.. sımdılık bu sekılde yapıorum ne kdr olur bılemıyorum artık.. brs daha profesyonel yapıyım dıe urasıodum bu konuda onerısı olan varsa beklıorumm