Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

renklendirme yarışması..

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar merhaba. Deviantartta düzenlenen bir renklendirme yarışmasından bahsetmek istiyorum. çok başarılı bir Türk dijital resim sanatçımız da jüriden..

öncelikle yarışmadan daha sonra da jürideki sanatçımızdan bahsetmek istiyorum..

------
Bu bir Lineart renklendirme yarışmasıdır ve Stelthman tarafından organize edilmektedir.
Katılımcılar Totmoartsstudio2'nun "TRESPASSER" isimli çalışmasını renklendirecekler. "TRESPASSER" için tıklayınız:
TRESPASSER_for_stelthman by *totmoartsstudio2 on deviantART

Kurallar ve merak ettiğiniz herşey için :deviantART: Stelthman's Journal: Coloring Contest (TRESPASSER) Prize Update

Ödüller arasında ücretsiz subscription, jüri üyelerinden çizim istekleri, hediye orjinal boyutunda işler, tanıtımlar var. Daha fazlası da eminim olacaktır. Hevesli ve vakti müsait olan arkadaşlar, ben mi kazanacağım demeyin katılın. Hem tecrübe hem de eğlence olacaktır.

!!!!!!!!!28 Şubat 2009 tarihinden ÖNCE tüm çalışmalar bitirilmiş ve gönderilmiş olmalıdır!!!!!!!!!

örnekler için Stelthman on deviantART

Çalışmalarınızda konturlar hala okunur olduktan sonra kontur çizgilerini yok edebilirsiniz. Renklendiren kişi kontur çizgilerini tamamen yok edebilir ama ana görünümün korunması esastır. Bitmiş iş, ilk işin boyanmışı olarak gözükmelidir.
(alıntıdır)
---

ve jürideki pek çok sevdiğim başarılı kişi Ertaç Altınöz..

kendini kısmen kendi dilinden bi yazısıyla tanıştırayım sizlerle;

"Selamlar! Sanırım biraz aşama kaydettim. Sıkı çalışarak saatler harcadım fakat çok da kafama takmıyorum. İllüstrasyon tarihimde yeni bir çağa giriyorum gibi geliyor "Koş" (RUN)isimli çalışmamla. Çok mükemmel değil, şahaser hiç değil, çok farklı olduğunu da söyleyemem fakat bana Photoshop un farklı maharetlerini gösterdiği için önemli. Hergün birşey keşfediyorum ki benim diyen sanatçı bile eminim hala keşfediyordur. Bu uzun bir yol, sakin ve sindirerek atmak istiyorum adımlarımı.
Hepinize mutlu günler dilerim. umarım daha can alıcı, çarpıcı ve herşeyden öte "canlı" sahnelerle hayal dünyamın kapılarını aralamayı başarabilirim. Teşekkürler, arayı çok açmayın yine uğrayın. Yalnız bırakmayın beni bu yolculukta
Görüşmek üzere,sevgiler..."

8c1100534d9a2206c63c39epf7.jpg

runbyertacaltinozya0.jpg

7f40766bacaf25e42e53f9ble9.jpg

holdonbyertacaltinozvk3.jpg

hanginggardensofbabylonmk8.jpg

hephaistossavesachilleskb4.jpg

kitbyertacaltinozqt5.jpg

nephilimbyertacaltinozms6.jpg

psychicbyertacaltinozpg0.jpg

raistbyertacaltinoztl5.jpg

theendbyertacaltinozyc6.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler paylaşımına..Eğleceli olucaktır..

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşım için sağol çok ilgi çekici seyler bunlar