Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

resim çıkartmak

denizyilmazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ben photoshoptan hiç anlamıyorum 2 yıllık bi corel kullanıcısıyım ama şu anda fotoshopta bir resmi ped lemem gerekti (yanlış terim kullanmış olabilirim yani resmin içinden bir nesneyi çıkartmam)ve nesne tam bir kare yada daire değil çok girdi çıktılı bana basitçe nasıl yapmam gerektiğini anlatabilirmisiniz vede bu işlemi mutlaka photoshopta yapmam gerekli yardımlarınızı bekliyorum

onruynk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.onuruyanik.com
Bahsettiğiniz resim veya fotoürafı koymanız mümkünse daha aydınlatıcı olabilir.
Forumdaki yardımsever üyeler çalışacağınız imaja göre farklı alternatifler sunacakdır mutlaka...

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
pen tool kullanmalısınız gerekli bilginiz yoksa pen tool ile yardımcı olmaya çalışırım yine : )

onruynk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.onuruyanik.com
Pen tool en etkili seçim araçlarından biridir fakat imajı görmeden pen tool diyerek yaklaşılmamalı, belkide kaldırılma istenen parça imajla bir bütün oluşturuyordur o zamanda Clonlayın demek gerekir ama imajı görmeden onuda diyemeyiz.
Bir parçayı sökmek için pek cok alternatif var ama tek problem parçayı kaldırmak mı ?
Problemi geniş anamda ele almakdansa imajı görsek daha kesin ve açıklayıcı yardımlarda bulunulabilir...