Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

resmi karakalem gibi nasıl yapabilirim?

busukbusuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb arkadaşlar size benim bi sorum olacak ben kendi resmimi bu atatürkün resmi gibi yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bunu ben grafikerler.net ten hazır çizilmiş olarak buldum ve protterdan kestim kendi resmimide bu hale getirip proterdan kesmek istiyorum nasıl yaparım hangi programla şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Benzer konular

busukbusuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iki tane daha resim var burdada folyoya çıkartılmış ve aynaya kum ile işlenmiş
graphic2pm.th.jpg
[/URL][/IMG]

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
Atatürk resminde baya bir uğraş var...tek katman değil gibi duruyor...çizgiler yapıldıktan sonra bazıları kesilmiş gibi..ama diğerlerinde pek bir olay yok neresini anlamadınız acaba.

busukbusuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunu bu şekilde baskı gibi nasıl folyoyla çıkartmış nasıl bu kadar canlı duruyo gerçek resim gibi

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
mrb arkadaşlar size benim bi sorum olacak ben kendi resmimi bu atatürkün resmi gibi yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bunu ben grafikerler.net ten hazır çizilmiş olarak buldum ve protterdan kestim kendi resmimide bu hale getirip proterdan kesmek istiyorum nasıl yaparım hangi programla şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Eğer ki yanlış anlamadıysam karakalem yapmak istiyorsunuz kendi resminizi?
Bazı pluginlerle yapabilirsiniz karakalem çalışmaları işte bu plugin işinize görecektir...

https://www.grafikerler.net/resimlerinize-karakalem-efekti-verin-t63338.html

örnek resim :
eceof.jpg