Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resmi Vektörel Çizime Nasıl Aktarabilirim

ahmetuysal

🌱Yeni Üye🌱
s.jpg
Bu resmi kaliteli bir şekilde vektörel çizim haline getirmem gerekiyor. Corel'de yeniyim bu resmi nasıl vektörel hale getirebilirim. Corel'in Trace Clipart bölümünden yapında çok bozuluyor resim .. üzerinden çizmeyi denedim beceremedim .. yardımcı olabilecek varsa sevnirim

Benzer konular

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
oturup çizeceksin o zaman yapılacak birşey yok :D

ahmetuysal

🌱Yeni Üye🌱
< üzerinden çizmeyi denedim beceremedim > yazıyı tam okuyamadın heralde .. denedim ama ayapamadım .. o yüzden yardım istiyorum .. belki başka bir yolunu bilen vardır ..

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu yöntemi bir deneyin belki işe yarar, tabi, resim ne kadar net olursa, vektörde o kadar net olur. Yöntem Şu : Resmi Corel'e kopyalayın > Resmi tıklayın > Trace Bitmap > Outline Trace > Line Art... deneyip sonuca bakınız.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar, yukarıdaki siteden vektöre çevirilen bir resmi, vektörel olarak bilgisayara nasıl kaydedebiliriz?, teşekkür ediyorum.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar, yukarıdaki siteden vektöre çevirilen bir resmi, vektörel olarak bilgisayara nasıl kaydedebiliriz?, teşekkür ediyorum.

Siteye üye olarak, iki defa resim dönüştürülebiliyor.

İki hakkınızı kullandıktan sonra,

-Yeni bir üyelik alarak iki hak daha elde edebilirsiniz. Ancak, muhtemelen çerezleri silip, IP'nizi de değiştirmeniz gerekebilir.

-Veya, eğer program gerçekten işinize yarayacaksa; normal olarak lisanslı kullanıcısı olmalısınız. Yani satın almalısınız.

-"Yok!.. O olmaz!.." derseniz.. İndirme sitelerini bir gezin, mutlaka bedavasını bulabilirsiniz.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.

coreldeniz

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben siteye girdim fakat ingilizce diye pek anlayamadım o yüzdende dönüştüremedim ama denemek isterim daha detaylı anlatabilirmisinzi ne yapmam gerektiğini

istanblue34

🌟Usta Tasarımcı🌟
skyfox bu vector magic uygulaması ücretlimi? ücretsiz olan bi kısmı varmı ? yada böyle bir program felan varmı?

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Siteye üye olarak, iki defa resim dönüştürülebiliyor.

İki hakkınızı kullandıktan sonra,

-Yeni bir üyelik alarak iki hak daha elde edebilirsiniz. Ancak, muhtemelen çerezleri silip, IP'nizi de değiştirmeniz gerekebilir.

-Veya, eğer program gerçekten işinize yarayacaksa; normal olarak lisanslı kullanıcısı olmalısınız. Yani satın almalısınız.

-"Yok!.. O olmaz!.." derseniz.. İndirme sitelerini bir gezin, mutlaka bedavasını bulabilirsiniz.

Zamanında benim de çok ilgimi çekmişti bu program. Altını üstüne getirdim internetin, hatta virüs bile kaptım bulduğum şifreler yüzünden. Bedavası ya da şifresi falan yok. Boşuna yorulmayın:(

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
skyfox bu vector magic uygulaması ücretlimi? ücretsiz olan bi kısmı varmı ? yada böyle bir program felan varmı?

Evet, program ücretli. Sorularınızın cevapları programın sitesinde ve bu konudaki önceki mesajlarda mevcut.

Zamanında benim de çok ilgimi çekmişti bu program. Altını üstüne getirdim internetin, hatta virüs bile kaptım bulduğum şifreler yüzünden. Bedavası ya da şifresi falan yok. Boşuna yorulmayın:(

Bu tür konular yasal olmadığından forum içerisinde bu tür bilgi paylaşımları da yasak doğal olarak. Fakat net'te bulunabiliyor.

Ayrıca önerebileceğim bir başka program da Vextractor. Lisanslı kullanmak isteyenler için, bu program VectorMagic'ten daha ucuz.

vextr640x480screen2.png
vextr640x480screen1.png

Bilgi ve trial için bkz. VextraSoft. Raster to Vector Conversion Software. Vectorize Your Images and Photo.

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com

Akadaşlar prosu var ve ben verebilirim ama sitede yayınlayamam warez derler şimdi...

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Birbirimize nasıl ulaşabiliriz? Mail veya telefon bıraksak bişey olur mu?