Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resmin çözünürlüğü bozulmadan büyütme (acil yardım)

eymin

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar, bu konuda çok da bilgili değilim ve bilgili olan arkadaşlarımın acil yardımına ihtiyacım var. 252x294 olan bir cam giydirme tasarımı hazırlamam lazım ve müşterinin istediği resim 1200x720 ebatlarında bu resmi kalitesi bozulmadan nasıl büyütebilirim. Coreldrawx6 kullanıyorum bu arada, programa uygun olarak tarif ederseniz çok sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden çok tşkler...

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
Merhaba arkadaşlar, bu konuda çok da bilgili değilim ve bilgili olan arkadaşlarımın acil yardımına ihtiyacım var. 252x294 olan bir cam giydirme tasarımı hazırlamam lazım ve müşterinin istediği resim 1200x720 ebatlarında bu resmi kalitesi bozulmadan nasıl büyütebilirim. Coreldrawx6 kullanıyorum bu arada, programa uygun olarak tarif ederseniz çok sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden çok tşkler...

ilk önce istediğiniz ebata göre bir kare çizin daha sonra klavyeden shift tuşuna basılı tutup resmin en köşesindeki taşıma tuşlarından çekerseniz orantılı şekilde büyür o karenin ebatına gelene kadar resmi büyütün sonra resim seçili haldeyken effect menüsünden power clipi seçin sonra o seçili olan resmi daha önce çizdiğiniz kareye tıklayarak aktarın o ebattaki ölçüye resmi büyütecekseniz çözünürlüğü bozulmadan büyütemezsiniz

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️

çözünürlüğünü bozmadan büyütemezsiniz ama resmi bana atın belki çözünürlüğü daha yüksek resim bulabilirim size resim bir obje(fotoğraf makinası gibi) resmiyse çözünürlüğü daha yüksek olanı bulunnabilinir

eymin

🌱Yeni Üye🌱
çözünürlüğünü bozmadan büyütemezsiniz ama resmi bana atın belki çözünürlüğü daha yüksek resim bulabilirim size resim bir obje(fotoğraf makinası gibi) resmiyse çözünürlüğü daha yüksek olanı bulunnabilinir

Çok tşk ederim, cevap verdiğiniz için.

Resmi bu ebat ise 252x294 cm olacak.

Şimdiden çok tşk ederim :)

eymin

🌱Yeni Üye🌱
Pardon resmi yükleyemedim sanırsam, tekrar deniyorum.

Resim neden yüklenmiyor?