Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Retro Tasarım Header Banner - Türkiye Geneli

bjemre

🌱Yeni Üye🌱
Retro Tasarım Header Banner

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Web sitesi için retro / vintage tarzda header banner yaptırılacaktır. Lütfen web tasarım + retro vintage tarzda tasarım deneyimi ve örnek referansları olanlar mail atsın. Ücret 150 TL 'dir. 50 TL peşin, 100 TL de çalışma beğenilip, revizyonlar tamamlanınca ödenecektir. Mailde referansları vermenizi rica ediyorum. (ek ya da link olarak)

E-posta: verybeji@gmail.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ShiftTR

🌱Yeni Üye🌱
Retro Tasarım Header Banner

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Web sitesi için retro / vintage tarzda header banner yaptırılacaktır. Lütfen web tasarım + retro vintage tarzda tasarım deneyimi ve örnek referansları olanlar mail atsın. Ücret 150 TL 'dir. 50 TL peşin, 100 TL de çalışma beğenilip, revizyonlar tamamlanınca ödenecektir. Mailde referansları vermenizi rica ediyorum. (ek ya da link olarak)

E-posta: verybeji@gmail.com

"

referanslarla beraber email gönderildi.
shifttr01@gmail.com
umarım iyi iş çıkarırız :)

"