Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland pnc 1000 A Windows 7 icin

isvicreli1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selam arkadaslar
Yukarida yazmis oldugum plotter serisinin Windows 7 (Leptop) ile calismasini bilen var mi?
Driverlerin hicbirinde Windows 7 yazmiyor cunku.
Yardimci olacaklara tesekkur ederim.

Benzer konular

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bekliyorum bakalım cevap veren çıkacak mı?

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
bildiğim kadarıyla sizin plotter eski model onun için driverleri olmayabilir. Firmasıyla görüşmeniz daha doğru olur.

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Plotter'iniz en az 15 senelik ancak Flexi kullanarak driver sorununu çözebilirsiniz. Bendede pnc 1100 var ve ilk cevabı yazan Yılmaz beyden aldım :) Bilgisayarında 64 bit Win7 ultimate kuruluydu. Ancak sorunsuz kullanıyorum halen. Lpt Yoksa USB LPT çevirici alarak bağlantı sorununu çözebilirsin.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Plotter'iniz en az 15 senelik ancak Flexi kullanarak driver sorununu çözebilirsiniz. Bendede pnc 1100 var ve ilk cevabı yazan Yılmaz beyden aldım :) Bilgisayarında 64 bit Win7 ultimate kuruluydu. Ancak sorunsuz kullanıyorum halen. Lpt Yoksa USB LPT çevirici alarak bağlantı sorununu çözebilirsin.

Fidanların yeşermeye başladı.İstersen win 7 değil win8 den hemde laptoptan kesersin dimi.?Hayatta olmaz diye bir şey var mı?
Sorunada verdiğin cevap gayet açıklayıcı teşekkür ederim.Bu sitenin sizin gibilere daha çok ihtiyacı var.