Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Saadet Işıl Aksoy - Karakalem Çalışmam...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk karakalem çalışmam... :utann: :utann: :utann: :utann:

Çalışmayı bakarak yaptım, ama orijinalini bulamadım. :crying: Benzeriyle birlikte ekledim.
Profesyonel değilim, normal bir kurşun kalem ile yaptım. İlk çalışmam. :S
Gerekli malzemeler kullansam, vs... bir umut var mı? Bunu merak ediyorum. Yorumlara açığım, yorumlarınızı da bu yönde yaparsanız sevinirim. :angel:

Ustalardan yönlendirici olmalarını rica ediyorum. Olumsuzlukları lütfen söyleyiniz. Şimdiden teşekkürler. Buyurun:

Orijinal resim bu değildir, benzerini bulabildim...

Benim çalışmam (ağız kısmını bir türlü yapamadım:crying:):
Not: Tarama olduğu için birçok yerinde (gölgelendirme vs...) sorun var. :crying:

Benzer konular

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
Yorum Yok. İle çalışman olduğu için :) Cesaretine ve azmine hayranım mustafa...Başarılar...

Son düzenleme:

melikşah.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz daha dikkatli çalışırsan başarılı olcağından eminim gölgelendirmelerine dikkat etmelisin dikkat edersen saç nerdeyse gözün yanında, başarıların devamını dilerim :)

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Yorum Yok. İle çalışman olduğu için :) Cesaretine ve azmine hayranım mustafa...Başarılar...

Teşekkür ederim Burak. :angel: Ben de yorumlarına hayranım. :giggle:
Daha bir cesaretlenmemi sağladığın ve azmimi pekiştirdiğin için çok sağol. :utann:

Biraz daha dikkatli çalışırsan başarılı olcağından eminim gölgelendirmelerine dikkat etmelisin dikkat edersen saç nerdeyse gözün yanında, başarıların devamını dilerim :)

Teşekkür ederim melikşah. :) Başarılı olacağımı düşündüğünüz için. :angel:

Ama "saç nerdeyse gözün yanında" demişsin. :crying: Bu benim yaptığım resim değil ki! :surprised: Orijinal resmin bu olmadığını belirtmiştim halbuki. :)

Sadece daha sağlıklı yorumlar alabilmek için, çalışmama en çok benzeyen görseli bulmaya çalıştım. Keşke benzerini koymasaydım. :crying: Sanırım çoğu arkadaşımız böyle düşünerek yorum yapacak! :(

Neyse... Tekrar teşekkürler. :angel:

Moderatör tarafında düzenlendi:

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
yorumun kursakta kaldığı an sanırım bu an
Başarılı olacağına inanıyorum kardeşim :)

Orijinal resmi tarayıp üstünden gitseydin alışman ve el performansın adına daha geliştirici olabilir

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Yapıcı eleştiri yapamam, çünkü teknik olarak cahilim bu konuda. Ama azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmadığını çok iyi bildiğimden kısa zamanda çok daha iyisini çıkaracağına eminim.:)

Emeğine sağlık Mustafa, teşekkürler:).

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
İlkler hep böyledir mustafa'cım ,zamanla pekişir...
ben ilk çalışma olmasına rağmen başarılı buldum gerçekten,emeğine ve
kocaman yüreğine sağlık :)

Sevgiler.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkür ederim arkadaşlar. :)))

yorumun kursakta kaldığı an sanırım bu an
Başarılı olacağına inanıyorum kardeşim :)

Orijinal resmi tarayıp üstünden gitseydin alışman ve el performansın adına daha geliştirici olabilir

Her ne kadar "kursağında kalsa da" :) yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Yüreğine sağlık. :)

Orijinal resimle, çizdiğim resim aynı değiller. Bakarak çizdiğim resmi kaybetmişim, bulamadım. :crying: O yüzden benzerini netten buldum ve ekledim. Ama bunu belirttiğim halde, herkes bu yönde yorum yapacak sanırım. :S

Tekrar teşekkürler yorum için. :artipuan:

Yapıcı eleştiri yapamam, çünkü teknik olarak cahilim bu konuda. Ama azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmadığını çok iyi bildiğimden kısa zamanda çok daha iyisini çıkaracağına eminim.:)

Emeğine sağlık Mustafa, teşekkürler:).

Yüreğine sağlık Özgül. :angel: Düşüncelerin ve yorumun için ben teşekkür ederim. :artipuan:

:iloveyou:

İlkler hep böyledir mustafa'cım ,zamanla pekişir...
ben ilk çalışma olmasına rağmen başarılı buldum gerçekten,emeğine ve
kocaman yüreğine sağlık :)

Sevgiler.

:utann: :utann: Çok teşekkür ederim Sinem. :) Sizin kadar başarılı olamasam da :rofl: bu konuda kendimi geliştireceğim. Başaracağım inşallah bunu. :) Çoooook çalışmam gerek çooook. :giggle: Ama olacak; yapacağım. :)

Senin de yüreğine sağlık. :angel: Tekrar tekrar teşekkür ederim olumlu düşüncelerin için.

:)

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok teşekkür ederim Sinem. Sizin kadar başarılı olamasam da bu konuda kendimi geliştireceğim. Başaracağım inşallah bunu. Çoooook çalışmam gerek çooook. Ama olacak; yapacağım.

Senin de yüreğine sağlık. Tekrar tekrar teşekkür ederim olumlu düşüncelerin için.

:angel: :angel:
Bu yürek bu kadar güzellikle doluyken,yapamayacağı
hiç birşey yok !

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
alakasız olmuş..
orjinali bu değilmiş gerçi ama.bence başarısız.

çalışmalarınızda başarılar.

tanerbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.duvar-resmi.com
İlk çalışma için başarılı. En azından çoğu bölümün yüzdeki yerleri doğru.
Gelelim eleştirilere;
Ağız biraz daha aşağıda olmalıydı. Normal şartlarda alt dudağın alt kısmı burun ile çene arasındaki mesafenin tam ortasındadır. Diğerlerinin yerinde genel olarak sorun yok.
Burun uç kısmının simetrisi problemli.
Gözler birbirine eşit değil.
En çok dikkat çeken kısımda saçlar olmuş. Zaten portrede genede en zor kısım saçlardır. Saçları kesik kesik çizmemelisin. Saçları tek tek değilde genel lekeler halinde düşün.

Bu eleştiriler canını sıkmasın. Tekrar söylüyorum ilk çalışma için gayet iyi.
Eğer bu işte ustalaşmak istiyorsan bilen birinden ders alabilirsin.
Eğer o mümkün değilse piyasada portre ile ilgili kitaplar var. (baş ve portre çizimi. paramon- remzi yayınevi)
Yeni çalışmalarını bekliyoruz.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
alakasız olmuş..
orjinali bu değilmiş gerçi ama.bence başarısız.

çalışmalarınızda başarılar.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Düşündüğünüzü ve hissettiğinizi gerçekçi bir üslup ile dile getirmeniz beni çok mutlu etti. Kendimi geliştirme konusunda çaba sarfetmekteyim. Yanlışlarımı görerek bana yardımcı olduğunuz için ayrıca sağolun. Yüreğinize sağlık. :angel:

İlk çalışma için başarılı. En azından çoğu bölümün yüzdeki yerleri doğru.
Gelelim eleştirilere;
Ağız biraz daha aşağıda olmalıydı. Normal şartlarda alt dudağın alt kısmı burun ile çene arasındaki mesafenin tam ortasındadır. Diğerlerinin yerinde genel olarak sorun yok.
Burun uç kısmının simetrisi problemli.
Gözler birbirine eşit değil.
En çok dikkat çeken kısımda saçlar olmuş. Zaten portrede genede en zor kısım saçlardır. Saçları kesik kesik çizmemelisin. Saçları tek tek değilde genel lekeler halinde düşün.

Bu eleştiriler canını sıkmasın. Tekrar söylüyorum ilk çalışma için gayet iyi.
Eğer bu işte ustalaşmak istiyorsan bilen birinden ders alabilirsin.
Eğer o mümkün değilse piyasada portre ile ilgili kitaplar var. (baş ve portre çizimi. paramon- remzi yayınevi)
Yeni çalışmalarını bekliyoruz.

Söylediklerinizde haklısınız. :) Ağız kısmını defalarca denememe rağmen yapamadım. :S Ama bir olmaz-beş olmaz; birinde mutlaka başaracağım. :angel: Kararlıyım...

Evet saçları da beceremedim aslında. :utann: Cadı gibi duruyor çalışma. :S

Yön gösterici, yapıcı yorumlarınız ve önerileriniz için sonsuz teşekkürler. :angel: