Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sade bir kartvizit

aspendos42

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ders amaçlı yapılmıştır..yorumlarınızı bekliyorum...

kartvizit2kopya.jpg

Benzer konular

C-Larinase

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şık olmuş ama arka planının kartvizitte nasıl duracağını bilmiyorum. Birde kesim payları var :) Özellikle Şeker Market yazısına bittim :D

Not:Serkan Ateşol yazısının altındaki o çizgiyi kaldırırsanda iyi olur gibime geliyor :D

aspendos42

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
baskıya gidip kesim yapılmayacağı için öyle yapıldı :) sadece denemedir..

Grafi_qirll...

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle emeğinize sağlık,ama şunu söylemek istedim belki sizde farketmişsinizdir kartvizitinizin adres kısmı bana itici geldi, sanki oraya italic yazı tipi kullansanız daha hoş durcakmış gibi,tabi seçim sizin benimkisi sadece öneri...

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emeğinize sağlık. Ders amaçlı yapıldığı için ve siz grafiker olmadığınız için yaptığınız bu çalışmaya iyi yapmıssınız diyebilirim. Grafikerim diyip de daha kötü tasarımları çok gördüm. Fakat sonuç olarak biraz da tecrübe olarak benim söyleyeceğim çalışma olmamış. Emeğinizi kötülemiyorum sakın yanlış anlamayın ama daha çalışmanız gerek :). Daha açık konuşayım biraz değil bayaaa bi çalışmanız gerek :). Hayatınızda Başarılar...

aspendos42

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.bunu arkadaşım yaptı.zaten kendim yapmış olsaydım mutlaka çok çok daha farklı yapardım. arkadaşım yeni öğreniyor bu tür uygulamaları.. daha doğrusu bu işe bi kaç ay oldu gireli.. benden yardım istedi ama kendisinin yapması gerektiğini söyledim.. buraya da atıp sizin yorumlarınızı gösrmesini istedim.. :) yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim..

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
sadelik böyle birşey değil.
Daha çok araştırma yapmalı ve beğendiğiniz çalışmaları taklit ederek çalışmalısınız.
Elbette bu taklitler çalışma amaçlı kalmalıdır.

başarılar.

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence sade değil hatta karmaşık olmuş. :S İtalik karakter yerine düz bir karakter dene ;)
Bir de kesim payını unutma. Zeminsiz yapmayı dene. logoyu biraz büyült. Yazılarında puntosunu birbirine orantılı yapmayı dene.