Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sağlık-sen logosu

ŞAHİN REKLAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar çok acil sağlık-sen logosuna ihtiyacım var

Benzer konular

gangstarx

🌱Yeni Üye🌱
Lanet olsun içimdeki insan sevgisine.böle logo olurmu be arkadaşım.Bir kurumun logosu resim olarak vektörel bir programın içine atılıp vektörel olarak kaydedip milletle paylaşman hç hoş değil.baştan aşağı çizmen lazım:D rap vermek olsada sana -- rap versem

gangstarx

🌱Yeni Üye🌱
anlamdım birisini takdir etdiğinizde rap değil rep verirsiniz kızdığınızda değil

Ben arkadaşa kızmadım ki:) bu arada beni düzelteceğine sen kendini düzeltsene canım kardeşim. anladım denir ona anlamdım denmez.neyse senle ağız dalaşı yapmak istemiyorum.Ben sadece eleştiriyorum daha iyisini yapması açısından.Yoksa kendini geliştirmezse piyasada dolaşan ve asgari ücrete tabi bir grafikercikten başka hiç birşey olamaz.Biliyosundur belki ama şuan piyasada işi bilmeyen ve ben grafikerim diyen çok adam var.Neyse peace

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Ciidden nasıl bir logodur bu :) yarı türk yarı ingiliz gibi :D

1.si gangstarx arkadaşımızın rap vermekten kastı - nasıl bir insan tuhaf birsey yapınca nasıl yaptın manasında bravo tebrik ederim deriz o şekilde birsey buda :)

2.si konuralpd arkadaşımız düzgün yazmış zaten onun sözlerinde düzeltilecek birşey yok:)

Sen anladım demek istediğini sanmışsın ama o cümlesine anlamadım ile başlamak istemiş zaten :)

sadece bi harf eksik oda aceleden olsa gerek birbirinize bunları söylemeniz çok gereksiz:)

İyi çalışmalar...

qraphicer

🌱Yeni Üye🌱
keşke jpg falan ekleseydinde boşu boşuna vektör logoymuşçasına heveslenmeseydim.