Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şahsıma Logo Tasarım

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar fotoğraflarımın kenarlarına koymak için bir logo gibi klişe hazırladım.Karar veremiyorum hangisi olsun diye font üzerine bir logo olacak öyle istiyorum.bi kaç çalışma yaptım zevkler nasıl bi bakalım onun için yayınlıyorum..tartışma çıkmasın ;)

Son düzenleme:

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
4 veya 10 en uygunu olur... eğer başka değişik bir çalışma daha yapmayacaksanız...

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆

şu ve bu dimi üstat aslında benmde bunlar hoşuma gitti kararsızım müşterilere gelince en kralını yapıoruz kendimize gelince kilitlenip kalıyoruz :) bilmiyorum sizde de varmı?evet 6 da hoşuma gitti saolasın üstat yorumun için

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
evet o belirttiğiniz logolardı kastettiğim...

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
bende 6 diyorum.. ama senin yerinde olsam, dafont'un sitesinden top 100 ü seçer ismimi yazip göster derim ve ismime en çok yakişan fontu seçerdim..

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende 6 diyorum.. ama senin yerinde olsam, dafont'un sitesinden top 100 ü seçer ismimi yazip göster derim ve ismime en çok yakişan fontu seçerdim..

kardeş baktımda pek bana göre bişey yok ama dafontu ben bilmiyordum gerçekten hoş fontlar varya öğrendiği iyi oldu sağolasın..

sevilcimen1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 4 numara. Fakat S harfi biraz daha kıvrılsa 8 gibi duracakmış. S harfinin kıvrılma yerini az bişi kesip 8 rakamı gibi görünmesini engellersen Sedat yazısı tıpkı imza atmışsın gibi olur. Çokta iyi olur bence.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
5 i beğendim çok kibar duruyor ama kendini belli etsin değil mi? o zaman 6 işte! eline sağlık...

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence 4 numara. Fakat S harfi biraz daha kıvrılsa 8 gibi duracakmış. S harfinin kıvrılma yerini az bişi kesip 8 rakamı gibi görünmesini engellersen Sedat yazısı tıpkı imza atmışsın gibi olur. Çokta iyi olur bence.

böyle bir şeymi demek istedin kardeş yaptım ama nasıl olmuş..

sevilcimen1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mavitunakumraladaal6zo3.jpg

sevilcimen1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam böle çok daha iyi olmuş. Herhangi bi tasarımın altına yaptığın tasarımı koy bakalım nası duracak

sevilcimen1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oke. Gönderdiğin tasarımın altında logo hoş durmuş. S harfinin kuyruğunu sola doğru uzatabilirsinde.. Fotoğraf çekildiğimizde fotoların hemen altına reklam yaparlar ya isimlerini yazarlar sende öle bişi yapabilirsin... Kolay gelsin. İyi geceler...

okanazli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dafont sitesini belirten üstada çok teşekkür ederim, işe yarayacak güzel bir site. Bu logo konusunda görüşümü bildirirsem de en cazibi 4. seçenek gibi görünüyor.