Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şampiyon Madeni yağ ve Gresler logosu arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamzegemen1907

🌱Yeni Üye🌱
şampiyon madeni yağ ve gresler logosunun vektörel çizimini bulamayorum.lütfen bana yardımcı olurmusunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu logoyu bulmanız biraz zor. Size tavsiyem firmanın internet sitesinden logosunu indirip (ben denedim png uzantılı) AI yada Corel de trace yapıp vektörele çevirmeniz. Zaten zor bir logo değil. Çizmeye kalksanız bile fazla vaktinizi almaz aslında..

gamzegemen1907

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler harunirgin
bende öyle denedim ama yazıyı yapamıyorum ben daha çok yeni başladım bu işe deneyimim yok o yüzden bana detaylı anlatırmısınız corel 5 de çalışıyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.

gamzegemen1907

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler harunirgin
bende öyle denedim ama yazıyı yapamıyorum ben daha çok yeni başladım bu işe deneyimim yok o yüzden bana detaylı anlatırmısınız corel 5 de çalışıyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Şekli çizdiyseniz eğer yazıyı çizmeyin, zaten o font belli; Gill Sans MT. Sadece S nin alt kenarını mavi boyayacaksınız.

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Rica ederim. Takıldığınız bir yer olursa çekinmeyin sorun :)

gamzegemen1907

🌱Yeni Üye🌱
yaaa kusura bakmayın bu kadar basit birşey için zamanınızı almak istemem ama ben bu yazının mavi yerini yapamıyorum lütfen bana destek olunuz.

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
SAMPİYON yazdıktan sonra konvertleyin (Ctrl+Q)
Sonra S harfinin mavi olmasını istediğiniz yerinden bir çizgi çizin, çizgi yazının dışına taşsın. İçeride kalmasın yoksa kesmez.
Sonra önce çizgiyi ve SHFT tuşuyla yazıyı seçin ve yukarıda çıkan bölümde TRIM butonuna basıp kesme işlemini gerçekleştirin.
Tabi "Break apart"yapıp parçalamak gerekiyor. Bunun için de yazıya sağ tıklayıp "Break Curve Apart" (Kısa yolu Ctrk+K) deyin. (Bunu yapınca yazı formatından tamamen çıkacağı için mavi rengi yaptıktan sonra tekrar birleştirmemiz gerekecek. Yazıların boşlukları falan kaybolacak ama endişe etmeyin en son düzelteceğiz :) )
Şimdi S nin sonundaki o parçanın ayrıldığını göreceksiniz. Ona istediğiniz mavi rengi verin.
Ve son olarak S harfi hariç diğerlerini seçin ve yukarıdan "Combine" (kısayolu Ctrl+L) yapın. Ve S harfini ve diğer yazıları da seçip gruplayın
İşlem tamam :D

gamzegemen1907

🌱Yeni Üye🌱
merhaba harunirgin yine yardımlarına ihtiyacım var pas ve kireç sökücü etiket tasarımı yapmam gerek ama mavi mermeri var ya bunların onu bulamıyorum hazır tasarım varmı elinde üzerinde oynayabileceğim. veya nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba harunirgin yine yardımlarına ihtiyacım var pas ve kireç sökücü etiket tasarımı yapmam gerek ama mavi mermeri var ya bunların onu bulamıyorum hazır tasarım varmı elinde üzerinde oynayabileceğim. veya nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun?

Lütfen bu isteğinizi ilgili başlık (Ambalaj Tasarımı) altında konu olarak açınız.
Konu ile alakasız mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar...

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html .

Son düzenleme:

dubaii07

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba..

bir konu açtım şirketimize logo arayışındayız ve konuyu işverenlerde yayınlayamıyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar merhaba..

bir konu açtım şirketimize logo arayışındayız ve konuyu işverenlerde yayınlayamıyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim.

Konunuzu İş Verenler Bölümü'nde yeni konu olarak açıp, açtığınız konuda herhangi bir eksiklik veya yalnışlık yok ise sanırım şu an yönetimin onay aşamasındadır onaylanır onaylanmaz yayınlanacaktır.

gamzegemen1907

🌱Yeni Üye🌱
Helvetica neue condensed fontu arıyorum.yardımcı olun lütfen bulamadım netten.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...