Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sanatçılar için yapılacak uluslararası web sitesinin teknik alt yapısını hazırlayacak bir kişi

zi0

🌱Yeni Üye🌱
Düşündüğüm web sitenin tasarımını kağıt üstünde yaptım ve içeriği belli.
Şimdi teknik olarak bunu yapabilecek biri gerekiyor. Sanıyorum e-ticaret gibi bir bilgiye de sahip olmak gerekebilir. Online satış da yapılacak çünkü. Sitenin çok üyesi olacak ve sosyal paylaşım sitelerine biraz benzer özellikte, yorumlar vs. yapılacak, üyelerin kendi profilleri olacak, fotoğraflar yükleyecekler.
İyi devam ederse sonra mobil uygulamasını da oluşturmak istiyorum...

Çağdaş sanatta önemli bir eksiği kapatacak keyifli ve özgün bir proje, bu nedenle ben sitenin tutulacağı kanaatindeyim. Daha çok genç sanatçılara yönelik. Sonuç olarak düşünürseniz, bu işe katılırsanız ülkenize sanatla ilgili önemli bir katkınız da olacak.

Ödeme konusunda; hemen ödeme yapamayacağım, ancak site yürürlüğe girip kazanca dönüştüğü zaman her ne kadar istenirse karşılığını alacak.
Çoğunlukla birlikte yapacağımız için çalışacağım kişi Ankara'da olmalı.

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
Merhaba öncelikle bu mesajı biraz daha bilgilendirme olarak düşünebilirsiniz.

Öncelikle projeniz gerçekten çok iyi olabilir. Çok fazla detay vermemişsiniz. Vermemeniz de gerekmekte. Ancak şunu söylemeliyim. Kimse bir projenin detayını, ilerisini görmeden size ücretsiz proje karşılığı çalışmak istemeyecektir. Bir projenin kesin tutacak gibi bir durumu hiç bir zaman yoktur. Ne projeler heba olmuştur dijital ortamda. Öncelikle projenizin telif haklarını almanızı tavsiye ederim bu sebepten projenizi karşı tarafa açıklamak size rahatlık sağlayacaktır. Projenize ortak bulmanız açısından anlatmanız önemli çünkü. Projenizin bir örneği mevcut ise bu durumlar geçerli değildir tabi. Eğer projeniz var ise 2. aşama var olan projenin eksiklerini bulup hazırlanacak projede bu eksikler kapatılıp yapılacakların var olanda daha kullanılabilir ve daha ilgi çekici olmalı.

Eğer projenizi açıklamaktan çekinmiyorsanız mail@emrecetiner.com.tr adresinden benimle irtibata geçin eğer uygunsa projenizde ortaklık karşılığı gerekli tasarım,alt yapı, tanıtım uygulamalarında size yardımcı olurum.

zi0

🌱Yeni Üye🌱
Dogru, tesekkurler...

zi0

🌱Yeni Üye🌱
Peki... Konuya eğilmeyi düşünen var mı? İsterse ortaklığı düşünen veya çalışması karşılıksız kalmayacak olan, ilgilenen biri?

zi0

🌱Yeni Üye🌱
Hmm.. Peki, acaba bu konuyu buradan nasıl kaldırabilirim? şu an için erteleyeyim.