Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık 18.4" Acer Aspire Ethos 8951G i7 - Ankara - Türkiye Geneli

FC82

🌱Yeni Üye🌱
Satılık 18.4" Acer Aspire Ethos 8951G i7 - Ankara

Marka / Model: Acer Ethos 8951G

Fiyat: 2.300 TL

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Cihazı Şubat başında işte (web/grafik tasarım/render) kullanmak için aldım. Şu an ise işi bırakmak durumunda kaldığım için (KPSS) ihtiyacım kalmadı. 18.4" seviyesinde alınacak en iyi makina.

Genel Özellikler :

Aspire 8951G-2638G1T

i7-2630Q (2.3 GHz)
8GB RAM (16 GB max)
1000 GB (2 x 500 GB , Adobe CS6, Corel X6 ve 3DS Max için "stratch disk" önemli, biri SSD olursa daha da iyi olur)
2 GB nVidia GT 555M Ekran Kartı
18.4" (1920x1080) LCD
Blu-Ray Combo
Windows 7 Home Premium
Parmak okuyucu
1 x USB 3.0
3 x USB 2.0
LAN + Wireless + BT
e-SATA
VGA + DVI

Klavye Aydınlatması - Touchpad

Bunun dışında klavye aydınlatması, uzaktan kumanda olarak kullanılabilen touchpad, parmak okuyucu ve üzerinde 6 speakerla 5.1 Dolby Surround Sound desteği var. Bu modellerde pil harici değil entegre, 5.5 saate kadar ömrü var ayrıca normalden daha fazla şarj şansı (charge cycle) olduğu söyleniyor, entegre olmasının sebebi de buymuş. Desktop replacement olarak kullandığım için pili daha devreye bile sokmadım. Cihazın yanında zar zor bulduğum 18.4" notebook çantası ve Logitech LS-1 (maalesef pembe başka renk bulamadım) laser mouse da dahil. Ürünü inceleme şansı olan olduysa magnezyum-alüminyum metal kasası ve tasarımı ile kaliteli bir ürün olduğunu bilir.

Fiyat olarak 2.300 lira düşünüyorum. Zaten çanta + mouse 100 TL den fazla tuttu.

E-posta: projectunduli@gmail.com