Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

SATILIK 3360EC infinity BAKMADAN GEÇME DERİM

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 yıllık makinamız temiz olup spectra baskı kafası bulunmaktadır.
iş değişikliği nedeniyle makinamızı satıyoruz. baskımız çok temiz olup 3 sene boyunca bir fiil çalışmıştır. herhangi bir masrafı yoktur. İlgilenenlerin pm den ulaşması rica olunur.
4 spectra baskı kafası 256 nozzle
80 picolitre olup sağlıklı bir makina istiyorsanız sorunsuz bir makina istiyorsanız bu makinayı kaçırmayın derim.
makianın bir kafası 5.000 dolor civarında satılıyor siz sadece kafa parası ödeyip
makinanın sahibi olabilirsiniz. iyi düşünün karar sizin ama genede araştırmadan
almayın derim...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

Dark Water

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
20,000 dolar istiyorum anlıyacagın makina bedava gibi birşey oluyor...

evet gerçektende bedava.. yaşadığın gezegeni söylermisin bende gelmek istiorum..

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
Size Spectra kafalar için 5000 usd fiyat veren kişi olayı bayağı bir abartmış,Spectra kafa fiyatları 3000 usd civarındadır ..

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben 5000 dolara aldım bilmiyorum araştırmadım ben 20.000dolar istiyorum isteyen pmden mesaj

ALTINPALET47

🌱Yeni Üye🌱
ben sana 4 adet kafa veriyim sen bana makineyi versen olurmu??? :)))))

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben sana 4 adet kafa veriyim sen bana makineyi versen olurmu??? :)))))

arkadaşım sen makinayı alıyormusun almıyomusun alıyorsan konus almıyosan yorum yapma hayırdır elindeki makina elindemi patladıda bana bulaşıyosunuz arkadaşlar burada bi iş yapıyoruz makina satıyorum ben eğer bi sorununuz varsa kendinizde kalsın milleti ufak düşürmek veya dalga gemek hiç birinizin hakkı değil eğer makinayı istiyorsan 20.000 dolar istemiyorsan yolun açık olsun ben 20.000 dolar istiyorum benim anlamadıgım sana ne oluyor arkadaşım kendinizi çok mu biliyor zannediyorsunuz şimdi anladın mı ben 20.000 dolar istiyorum ve makina şuandada satıldı hemde 22.000 dolara

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3360 ec İnfiniti satılık

3360ec infiniti dış mekan baskı makinası spectra 4 kafa 2 senelik bir makina ciddi alıcılar pmden mesaj atabilirler 26.000 tl

hamaratbaba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş boşuna tartışıyorsunuz bu makina gerçekten süperdir