Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık Desktop Bilgisayar - İstanbul

douboo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Satılık Desktop Bilgisayar

Marka / Model: 3D modellemeye özel toplama

Fiyat: 4100

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Ben 3D tasarımcıyım bu bilgisayarıda çizim için topladım.Sorunsuz ve çok temiz baktım ki titizimdir bu konuda, daha 1 senesini doldurmadı toz yok üstünde o kadar söyleyebilirim.Sistemi özel olarak kendim araştırdım ve topladım fazlasıyla sağlam bir bilgisayardır.Oyun oynamam ama bunu kasıcak oyun şu anda piyasada yok.Program olarak 3D programların hepsini sorunsuz şekilde çalıştırabilecek potansiyele sahiptir.Yaz kış kesinlikle kasa ısınma problemi çıkarmaz ki normal pc lerden çok daha derecesi düşük şekilde açılıyor ve istediğiniz kadar zorlayın ısınmadan dolayı bi etkileşim göremezsiniz.Satma sebebim ise sürekli ofiste olduğumdan oradaki bilgisayarımın bana yetmesinden dolayı ihtiyacım kalmamasıdır.Speaker larına kadar daha yepyeni tertemizdir, faturası ve sıfır deforme kutularıyla birlikte vereceğim bilgisayarı hatta farkını veren olursa pc masasınıda verebilirim.

Bilgisayar Özellikleri :

Intel Core i7 2700k soket 1155 3.5Ghz 8MB Cache 32nm işlemci

Zotac GTX590 GDDR5 3GB 768 Bit (384Bit-2) Nvidia Geforce Dx11 Ekran kartı

ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 Intel Z68 Soket 1155 DDR3 2200MHz(O.C.) HDMI Anakart

OCZ Agility 3 Serisi 120GB Sata 3.0 SSD (525MB Okuma / 500MB Yazma) harddisk

Team Xtreem 8GB Dual Kit 2133Mhz (2x4) Ram

Dark KNİGHT ATX KASA SİYAH 80+ 1100W

23" AOC Geniş ekran Led Motitör

Logitech X530 5+1 70W RMS Speaker

Lg 22x Sata DVD-RW yazıcı ve sürücü

Microsoft Wired klavye ve mouse

(İsteyene istediği işletim sistemini kurup öyle teslim edebilirim. ve belirtmek isterim pc de SSD disk takılıdır normal harddisk le karıştırmayın)

Tüm parçaların ayrı ayrı kendine has extra özellikleri mevcuttur isteyen araştırabilir(sadece anakarta baksanız özelliklerini okuyup bitirmeniz 10 dak nızı alır)..Kasa önde ve arkada usb 3.0 ve ön tarafında sata girişi vardır.Alana hayırlı olsun.Bu arada belirtmek isterim ekran kartım "dünyanın" en iyi 2. ekran kartıdır oda bi kaç ay önce 1. liği teslim etti ... Fiyatta cüzzi miktarda indirim olabilir oda pazarlık payı..Nakit fiyatı budur, kartla almak isterseniz % farkını fiyata ekleyerek alabilirsiniz.(kart çekimi için çekmeköye gelmeniz gerekir)

E-posta: ersindoguaslan@hotmail.com

Telefon: 0506 260 76 18