Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

satılık dev fotoğraf arşivi 450 gb ve satılık dev vektör arşivi 250 gb

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
satılık dev fotoğraf arşivi 450 gb satılık vektör arşivi 250 gb verbatim marka dvd lere kaydedilip gönderilecektir fiyat ve ayrıntılı bilgi için mail atınız:
graphicturk@msn.com
graphicsturk@msn.com

ilan günceldir internette 12 dvd arşivi 250 tl ye satıyorlar bizim arşivimiz şu an için 167 dvd ve her geçen gün artıyor

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Mustafa bey o kadar görseli o kadar vektörü nerden buldunuz sizi tebrik ediyorum bu kadar araştrmacı kişiliğinizden dolayı başarınızın devamını dilerim.

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
kendi görüşümdür; eğer bir arşiv alacak olsam ki çok yakında almam gerekiyor graphicturk abiden alırım çünkü şimdiye kadar açmış olduğu konulardan indirdiğim resimler baskı aşamasında beni hiç yanılgıya düşürmedi o yüzden kendisine teşekkür ederim...

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Mustafa bey açıklama nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim söyledikleriniz harfiyen doğrudur insanlarımız faydalanıyor ama bir teşekkürü bile çok görüyor.

Ben sizin hiçbir paylaşımlarınızdan faydalanmamış biri olarak yinede o insanlar adına teşekkür ederim iyi niyetinizden dolayı lakin bazı insanları eleştirirken veya birilerine cevap yazarken ona yaptığınız eleştirileri kendiniz yaparsanız şu anki gibi yanlış anlaşılırsınız onun için dikkat edin başarınızın devamını dilerim sağlıcakla kalın.

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mustafa bey açıklama nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim söyledikleriniz harfiyen doğrudur insanlarımız faydalanıyor ama bir teşekkürü bile çok görüyor.

Ben sizin hiçbir paylaşımlarınızdan faydalanmamış biri olarak yinede o insanlar adına teşekkür ederim iyi niyetinizden dolayı lakin bazı insanları eleştirirken veya birilerine cevap yazarken ona yaptığınız eleştirileri kendiniz yaparsanız şu anki gibi yanlış anlaşılırsınız onun için dikkat edin başarınızın devamını dilerim sağlıcakla kalın.

ağzına sağlık.....

Sayın arkadaşlar bu konu Graphicturk'un konusudur......
Bu adam bu sitede sürekli paylaşım yapan ve çoğu zaman teşekkür bile almamasına rağmen
paylaşımından hiç taviz vermeyen bir insandır...

Yaptığı paylaşımların kalitesi ortadadır...

Eğer sizinde böyle arşivleriniz varsa kendinize yeni konu açın....
Bu konuyu baltalayarak konu sahibini paragöz durumuna düşürmeyin...

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
graphictürk arkadaşımızın şuana kadar yaptığı paylaşımlar için tekrar teşekkür etmek isterim,ayrıca bir arkadaşımızında dediği gibi bu konu graphitürk arkadaşımızın birikimini değerlendirmek isteyenler için açılmıştır,birikimi olan arkadaşlar ,sizin dükkanda aynı işi yapmak isteyen birine izin verirmisiniz? aynı dükkanı değilde yan dükkana bile biri gelse işinize gelmez belki.bu yüzden herkes kendi birikimlerini,paylaşımlarını veya tekliflerini kendisine ait başka bir konu altında sunsun...sayfalarca emeğe sağlık yazıları varsa bunlar sözde kalmasın.graphitürk arkadaşımızın da emeğine ve konusuna saygı gösterilmesi ricasıyla herkese hayırlı işler,bol kazançlı günler dilerim.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekkürler ajansmert

graphictürk arkadaşımızın şuana kadar yaptığı paylaşımlar için tekrar teşekkür etmek isterim,ayrıca bir arkadaşımızında dediği gibi bu konu graphitürk arkadaşımızın birikimini değerlendirmek isteyenler için açılmıştır,birikimi olan arkadaşlar ,sizin dükkanda aynı işi yapmak isteyen birine izin verirmisiniz? aynı dükkanı değilde yan dükkana bile biri gelse işinize gelmez belki.bu yüzden herkes kendi birikimlerini,paylaşımlarını veya tekliflerini kendisine ait başka bir konu altında sunsun...sayfalarca emeğe sağlık yazıları varsa bunlar sözde kalmasın.graphitürk arkadaşımızın da emeğine ve konusuna saygı gösterilmesi ricasıyla herkese hayırlı işler,bol kazançlı günler dilerim.

sayfalarca belki foruma 1000 konu açtım belki daha fazla nelerle karşılaştım ben bilirim ayrıca isteyen arkadaşlarımıza dvd yerine internal hdd veya external hdd lerde gönderilecektir dvd parası yerine hdd parası veririz hem size kolaylık olur hem bize

mayram

🌱Yeni Üye🌱
Nasıl sipariş veriyoruz

Nasıl sipariş veriyoruz bilgi verirmisiniz

hercibadabad

🌱Yeni Üye🌱
Kategorilendirilmiş bir şekilde mi yoksa karışık mı içerik?

Buna göre bir adet sipariş vermek istiyorum.

escodc

🌱Yeni Üye🌱
iletişim adresi veya telefon numaranızı alabilirmiyim lütfen.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com

pheomis

🌱Yeni Üye🌱
Mustafa Bey,

Ürünlerinizin içerisinde h-a-l-ı içerikli vektör arşiviniz var mı ?

ozd3m1r

🌟Usta Tasarımcı🌟
Adresleri ekledim görüşelim graphicturk abi paylaşlımlarından zaten cok sık takip ediyorum :) anlaşa bilirsek yüksek ihtimal alıcıyım.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
tamamdır

Adresleri ekledim görüşelim graphicturk abi paylaşlımlarından zaten cok sık takip ediyorum :) anlaşa bilirsek yüksek ihtimal alıcıyım.

bugün konyadan bir sipariş aldım pazartesiye kadar onu hazırlaacağım satışfiyatı 350 tl fiyat uygun gelirse görüşürüz yalnız pazartesiden sonra yollayabilirim yani çarşamba falan