Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

satılık vector

günahkar

🌱Yeni Üye🌱
slm elimde 20 gb vector arşivi var içerigi şöyle backgraund icon insan slüeti pattern hayvan vectorü clipart çerçeve kenarlık frame logo
dosyaların formatınin bir çogu eps , ai , psd ,cdr , cdr dosyalarda mevcut
yanında bir adet photoshop ögreniyorum dvd si hediye fiatı 30 lira
ödeme şartları
hesap numarasına parayı yatırıyosunuz bende kargo ile yolluyorum
isteyen arkadaşlar özelden mesaj atarsa yardımcı olurum

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
vektörler size mi ait yoksa "sağdan saldan toplama" diye tabir edilen kendinize arşiv olarak sakladığınız vektörler mi?

ndmmrcn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mercanreklam.com
bende 80 gb arşiv var hepside bir reklamcıya ve matbacıya yarayacak.
Düşünen özelden mesaj atabilri.

günahkar

🌱Yeni Üye🌱
vectorlerin çizimi bana ait deyil sitelerden indirerek arşiv yaptım ön izleme jpeglerini kaydettim bazı arkadaşlarım ön izleme yapan programlar var neden jpeg kaydettin diye düşenebilir ben ayrıntılı olarak görmek istiyorum
ulaşmak isteyen olursa yanlizkahraman1@ gmail,com

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
satmak yerine paylaşsanız nasıl olur :)

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
:):):) paylaşmak sevaptır değilmi arkadaşlar :)

günahkar

🌱Yeni Üye🌱
vektorün yanında illustrator, indesign, corel, flash, action script videolarıda verebilirim isteyen olursa arkadaşlar paylaşmak isteyen varsa buyursun paylaşsın ben vakit ayırmışım indirmişim emek harcamışım önizleme için birer jpeglerini kaydetmişim yanında şimdi belirttigim egitim videoları da veriyorum 30 ytl çok bir para mı ?

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
evet emek vermişin

ama bizim forumumuz paykaşım forumu seninki satılık tasarıma girmiyor kendi çizimlerin olsa amenna sonuna kadar arkandayız ama belirli sitelerden indirdiğin vektörler için para istemek biraz abes kaçıyor bizde indiriyoruz vakit harcıyoruz para harcıyoruz emek veriyoruz ama karşılığında birşey istemiyoruz şu ana kadar rapide yüklediğim 50 gb dosya var mesela elimdede daha yükleyeceğim bugün için 350 gb arşiv var ve ilerleyen günlerde dahada artacak ve ben bunu paylaşmak amaçlı yapıyorum ne bir gelir kaygım var nede bir beklentim amaç yardımlaşmak sadece bilmem anlatabildimmi

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
satmak yerine paylaşsanız nasıl olur :)

kesinlikle katılıyorum. kendisini yapmış olduğu vektör çizimler olsa satmakta kesin haklı olabilirdi belki ama bu durumda paylaşılmasını beklerim :D sonra başka forum kullanıcılarına sat ama grafikerler.nette satma:D

mussticik

🌱Yeni Üye🌱
sivasli hemserim. diger insanlar vektörleri yapmislar emek harcamislar sen bedavaya indirmissin. ama baskalarinin emeklerini bize satmaya calisiyosun. cok da savunulacak bir yani yok acikcasi. madem ki bunlari hepimiz sagdan soldan topluyoruz. yani bizim degil. o zaman indirmenin bedeli bu olmamali. bu isi yapmak isteyenlerin hemen hemen hepsinin o kadar arsivi vardir.

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Burası satıyorum bölümü paylaşacak olan gidip diğer konu başlıkları altında paylaşabilir bence çok gereksiz bir tartışma içerisindesiniz. Satan arkadaşım sen haklısın zamanını harcamışsın toplamışsın bravo.