Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

savaşa ve teröre hayır

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aramıza hoşgeldiniz ve böyle bir konu üzerine yapmış olduğunuz çalışmayı bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Ellerinize sağlık güzel çalışma :)

pinkkk

🌱Yeni Üye🌱
Hasan tekrar duyarllığından dolayı kutlyorum seni...

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
747124047_61791c532e_b.jpg

bu da benden olsun bakalim.... müsteriden bagimsiz tasarim haraketlerine destek... :)

_fatos_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
creative çalışman renkleriyle, illüstrasyonuyla,efectiyle, mantığıyla, tipografisiyle gayet ii olmuş beğendim..
altta olan semboller barış sembollleri biraz daha büyük ve bu renkte güsel fakat kan rengi olsaydı daha hoş olurdu..
başarılı beğendim..

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
creative,

Ellerine sağlık güzel, anlamlı ve de amacına uygun bir çalışma ama kırmızı daha koyu kullanabilirdin kan rengine yakın ayrıca CNN international -Please close gibi Bush war Savaş var yazısı da ingilizce olsaydı çalışma da international olabilirdi

Teşekkürler bence hoş..

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
creative,

Ellerine sağlık güzel, anlamlı ve de amacına uygun bir çalışma ama kırmızı daha koyu kullanabilirdin kan rengine yakın ayrıca CNN international -Please close gibi Bush war Savaş var yazısı da ingilizce olsaydı çalışma da international olabilirdi

Teşekkürler bence hoş..

belqin,
renk konusunda; kirmiziyi kan rengine yakin bayrak kirmizinin biraz daha koyusu olarak calistim ama rgb olmasi ve ekran kalibrasyon farkliliklarindan dolayi farkli gözükebilir...

international bir calisma olmasi amaciyla yazdigin cümleye katiliyorum... evet, ben ilk basta öyle düsünmemistim... :)

tesekkür ederim yorumun için...

creative çalışman renkleriyle, illüstrasyonuyla,efectiyle, mantığıyla, tipografisiyle gayet ii olmuş beğendim..
altta olan semboller barış sembollleri biraz daha büyük ve bu renkte güsel fakat kan rengi olsaydı daha hoş olurdu..
başarılı beğendim..

kirmizi zemin üzerinde pictogramlari da kirmizi kullanmak biraz riskli olabilir diye düsündüm.. ondan beyaz kullandim.. spotla da kontrast olurmasi amaciyla...

tesekkür ederim yorumunu icin..

79taner

🌱Yeni Üye🌱
2 calışmada güzel olmuş ellerinize saglık

RaTRoJaN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.flickr.com
creative
gerçekten güzel bir çalişma olmuş ellerine sağlık özellikle slogan süper hoşuma gitti

PAINTITBLACK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hasan kozak a hoşgeldiniz diyoruz ve creative abimizi bi kez daha kutluyoruz...
arkadaşlar süpersiniz...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten güzel arkadaşlar...