Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Selefonsuz Gofre Ve Yaldız baskı yapılabilir mi?

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
rica ederim dediğim gibi topkapıya giderseniz fantazi kağıt satan yerlerde mevcut istediğiniz desen kağıt gramaj olarak belki olmaya bilir ama ona yakın kağıt bulabilirsiniz. benimde çıkmam gerekiyor iş çıkış saati size kolay gelsin iyi çalışmalar.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Normalde dijital çalışıyorum ve baskı işlerinden hiç anlamıyorum :(

adjustments

🌱Yeni Üye🌱
rica ederim dediğim gibi topkapıya giderseniz fantazi kağıt satan yerlerde mevcut istediğiniz desen kağıt gramaj olarak belki olmaya bilir ama ona yakın kağıt bulabilirsiniz. benimde çıkmam gerekiyor iş çıkış saati size kolay gelsin iyi çalışmalar.

Hocam son sorum :D Daha sonra cevaplayabilirsiniz. Maliyeti düşürmek için neler yapabilirim. Klişeyi kendim yaptırsam mesela maliyeti düşer mi? Daha özel, kaliteli kağıt üreten markalar var mı? (reklam olmaması için özelden yazabilirsiniz.) Kağıdı dışardan kendim almam çok daha mantıklı olacak çünkü..

Tekrar teşekkür ederim.

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir matbaaya vermek ile tek yerden alıp yada kendiniz önce klişeciye gibi durumu anlatmak ona göre 3 mm mi yoksa 5 mm mi klişe alınacak dememiz sonrasında kağıtçıdan kağıdı almanız sonra ayar için film almanız tabiki yani her işlemi kendiniz yapmanız tabkide fark edecektir varak yaldızlı kağıt almaz yada sıvamacı bunları siz yapacaksınız yada biraz daha yüksek fiyata matbaacı hepsini halledecek kağıt marka çeşitleri çok bildiğim yok Topkaya gittiğinizde sorun gösterirler yerini

Hocam son sorum :D Daha sonra cevaplayabilirsiniz. Maliyeti düşürmek için neler yapabilirim. Klişeyi kendim yaptırsam mesela maliyeti düşer mi? Daha özel, kaliteli kağıt üreten markalar var mı? (reklam olmaması için özelden yazabilirsiniz.) Kağıdı dışardan kendim almam çok daha mantıklı olacak çünkü..

Tekrar teşekkür ederim.