Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serbest, OTTOMAN TURK

pelinns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinize sağlık çok güzel olmuş...

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
Olmamış arkadaşım neden olmamışına gelince ottoman yazısını koyman birinci hatan bunun türkçesi mevcut.
Ikinci hatan saldırgan bir üslup kullanmışsın ''yurdumda sulh yoksa sulhu cihana haram ederim,, sözüyle
üçüncü hatan kendi resmin sanırım koydugun o resim çalışmanın ruhunu bozmuş
oraya bir veya bir kaç mehmetcik resmi daha çok yakışırdı .
Diğer bölümleri güzel eline sağlık

gorsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kırmızı beyaz ay yıldız bence tasarımı bozuyor. onu çıkartırsan çok mükemmel bir çalışma olmuş.

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
elinize sağlık.çalışma kompozisyon ve düşünce olarak çok şık tebrik ederim.Uygulamada ki bazı sorunlar giderilse daha iyi olacağına inanıyorum.
*Ottoman Turk ingilizce bir tanım kullanıyorsunuz ama içerik tamamen Türkçe.
*Kendi fotoğrafınız çalışmada biraz sırıtmış.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir osmanlı tasarımında Türkiye C. İstiklal Marşı..."Ottoman Turk" altında hemen bir Türkçe cümle...enteresan...texture güzel kullanılmış ama kıvrımın olduğu yerde hilale form vermemişsin, sadece texture'un gölgesine bırakmışsın işi...marşın fontuda diğerine uymamış..
göğsündeki ay yıldız hatta senn tamamın tasarımı bozuyor...emeğine sağlık yine de...

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
fetih kültürü bu olsa gerek
:)

elinize sağlık çok güzel olmuş...
Teşekkür ederim...

Olmamış arkadaşım neden olmamışına gelince ottoman yazısını koyman birinci hatan bunun türkçesi mevcut.
Ikinci hatan saldırgan bir üslup kullanmışsın ''yurdumda sulh yoksa sulhu cihana haram ederim,, sözüyle
üçüncü hatan kendi resmin sanırım koydugun o resim çalışmanın ruhunu bozmuş
oraya bir veya bir kaç mehmetcik resmi daha çok yakışırdı .
Diğer bölümleri güzel eline sağlık
Öncelikle teşekkür ederim ama;
1 Bu çalışmaya uluslararası bir sitede yayınladım ve bu yüzden Ottoman kullandım (aslında bence de Türkçe'sini kullanmak gerekli fakat maalesef dünyadaki geçerli global dil ingilizce)
2 ''yurdumda sulh yoksa sulhu cihana haram ederim,, nasıl anladığınızla alakalı bir cümle bu, başta barıştan, sulhtan bahsediyo sonrasında savaş ve saldırı var.
3 Kendi fotoğrafımı koyma sebebim kendimi ve düşüncelerimi deşifre etmek amaçlıdır. Onun dışında başka bir nedeni yok. Bu vesile ile Tüm şehitlerimizi ve bu ülke için canını veren ve gazi olan tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyor ve selamlarımı gönderiyorum...

kırmızı beyaz ay yıldız bence tasarımı bozuyor. onu çıkartırsan çok mükemmel bir çalışma olmuş.
Göğsümün üzerindeki kırmızı beyaz ayyıldızdan bahsediyorsan, görsel anlamda haklı olabilirsin ama benim vermek istediğim mesaj anlamak isteyene... :)

bence kaliteli bi çalışma olmuş
Teşekkür ederim...

elinize sağlık.çalışma kompozisyon ve düşünce olarak çok şık tebrik ederim.Uygulamada ki bazı sorunlar giderilse daha iyi olacağına inanıyorum.
*Ottoman Turk ingilizce bir tanım kullanıyorsunuz ama içerik tamamen Türkçe.
*Kendi fotoğrafınız çalışmada biraz sırıtmış.
Teşekkür ederim... (eleştirilerinizle ilgili açıklamayı yukarda yaptım) :)

bir osmanlı tasarımında Türkiye C. İstiklal Marşı..."Ottoman Turk" altında hemen bir Türkçe cümle...enteresan...texture güzel kullanılmış ama kıvrımın olduğu yerde hilale form vermemişsin, sadece texture'un gölgesine bırakmışsın işi...marşın fontuda diğerine uymamış..
göğsündeki ay yıldız hatta senn tamamın tasarımı bozuyor...emeğine sağlık yine de...
Teşekkür ederim... (eleştirilerinizle ilgili açıklamayı yukarda yaptım) :)

ellerine sağlık güzel
Teşekkür ederim...

emeğinize sağlık
Teşekkür ederim...