Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serender Cafe Broşür Çalışması

mexzar18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bugünkü örnek 2 çalışma yorumlarınızı bekliyorum :):angel:

İç Taraf

serendern.jpg

ARka Taraf

serenderi.jpg

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
B]Kurallara Aykırı Başlık:[/B]

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emeğinize sağlık.
Fakat pek bir çalışma göremedim ben. Lütfen alınmayın yanlışta anlamayın. Kötü yorumlanayım istemem. Bir kişi bu tasarımı world ya da powerpoint gibi programlarda yapabilir. Resim ve yazı var. Evet öyle olacak zaten ama onları kendi arasında ayırmalısın farklı bir şey yapmalısın :). Kolay gelsin...

mexzar18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yapmaya çalışıcamda birşeyler müşteri doğrultusu işte illa böyle istiyor adamlar tasarım anlayışımı köreltiyor resmen bende ne istiyorsa yapıp göndermeye bakıyorum ben maaşıma bakarım diyip gönderiyorm napim :S

dorad

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmanız basıldı mı? Restaurant kelimesindeki yazım hatasını düzeltme şansınız var mı?

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Anladım arkadaşım. Söylediğiniz şekilde müşteri çoktur evet :). Önemli olanda bu aslında yani müşterileri yaptığınız tasarıma ikna etmek. Ama işte çok inatçıları da çıkıyor :). Allah Kolaylık versin.

mexzar18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dorad kardeşim çok saol müşteriden zaten onay bekliyordum ama sahidn gözümden kaçmış e yazmışım restaurant yazarken iyiki baskıya atmadık :)

ahmet barin evet dediğin gibi önemli olan müşteri isteği artık ikna olayı sahiden zor oluyo bazen :)

SAINT341

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
Ben yeniyim pek anlamayabilirim haddimi biliyorum ama bencede haklısınız daha guzel yapabileceginizden eminim ama arkadasın dedigi gibi bunun icin bir grafik programı bile gerekmez word,powerpoint gibi bir cok program bile bunu yapar kısacası o mekana oyle agır bir grafik bir calısma gerekmez siz yapsanızda istenmez musteri begenmez bence bu en ideal olanı ...
Yeni calısmalarınızda basarılar ...
Tüm GRAFIKERLER.NET üyelerine :)))