Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

serkan gedik kişisel logo

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Eğer illaki harfleri Timsahtan çıkarıcam diyorsan harfleri bütün şeklinde kullanıp timsahtan tek bir boşlukla ayırmanı tavsiye ederim özellikle G harfine bakıldıgında G harfinin 3-4 yerinden farklı şeritlerle kesildiğini görüyoruz ki buda iyice okunurlugu yok ettiriyor G harfini bölmeden aynı şekilde timsaha yerleştirirsen daha etkili olabiceğini düşünüyorum ama bana Kalırsa G harfini normal yazmalısın ve S nin altındaki Ş yi anımtadan ayagı başka bir yere yerleştirmyi denemelisin

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
tribal bir çalışma olduğu için parçalanmış durumda ancak tavsiyen doğrultusunda da bir çalışma yapıp yayınlarım bakalım ne çıkacak ara ara yapıyorum ki sıkılmadan güzel birşey çıksın teşekkürler ilgin için...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
tribal bir çalışma olduğu için parçalanmış durumda ancak tavsiyen doğrultusunda da bir çalışma yapıp yayınlarım bakalım ne çıkacak ara ara yapıyorum ki sıkılmadan güzel birşey çıksın teşekkürler ilgin için...

Bak aklıma geldi Timsahı tam tersine reflect yaparsan kuyrugundan S yi Gövdesinden G yi daha rahat çıkarırsın?

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
Lacoste gibi olmamış mı ?

ilk çalışmayı diyorsanız benzerlik olduğu belirtilmişti ancak 2. çalışmada benzerlik yok sanırım onu incele fırsatınız olursa onun içinde eleştiri almak isterim teşekkürler...