Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

seste'ki cızırtıyı nasıl giderebiliriz??? poyrazhan yardım edermisin ?

hectorbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş elimde bir düğün kaydı var videoyu çekerken seste cızırtı oluşmuş bu nasıl giderilebilir????? acil yardım edebilirmisin ?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş elimde bir düğün kaydı var videoyu çekerken seste cızırtı oluşmuş bu nasıl giderilebilir????? Acil yardım edebilirmisin ?

dostum edius aslında kurgu montaj üzerine bir program yani işi aslında sesteki kirliliği düzeltmek değil, ama sen efeckt paletindeki audio filters'in içinden tone controller yada grafik ekoleyzer ve parametrik ekoleyzer seçeneklerini kullanarak biraz oynamayı dene istersen. Ama ben çok tatmin edici bir sonuç almanı düşük bir olasılık gibi görüyorum ama sen yine de dene belki işini görecek kadar iyileştirebilirsin, yada buraya 30 saniyelik bir örnek video koy ben indirip bir kontrol edip uğraşayım bişeyler yapabilirmiyim diye.

Kolay gelsin dostum..

hectorbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş saolasın yardımın için

kardeş bu eski kameralarla çekilmiş çekim sırasında kamera arıza yapmış ama farkedilmemiş buna yapabileceğim bişey olabilir mi ? Ben şimdilik başka düğünlerden sesler alıp üzerine atıyorum ama farkediliyor çakma olduğu illaki.Teşekkürler şimdiden