Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sevgilime tasarım yapmak istiyorum sizce ne yapayım ?

ibrahim_Esat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aspmerkezi.com
merhabalar sevgilime güzel bir photoshop yapmak istiyorum aranızda deneyimliler var ne yaparsam çok beyenir ne yapıyım :) konuşturun tasarımcılığınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

noncelalreis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz tuhaf bi başlık olmuş neyse ... dostum bence sen yabancı siteleri dolaş mesela googla love tuts falan yaz çıkar bi şeyler kafandada bi şeyler tasarlarsan daha iyi olur yani daha özgün bi şey ortaya çıkar.arkadaşına madara olmamak babında

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhabalar sevgilime güzel bir photoshop yapmak istiyorum aranızda deneyimliler var ne yaparsam çok beyenir ne yapıyım :) konuşturun tasarımcılığınız

Arkadaşım ben anlayamadın ne demek istediğini açıkcası sevgili senin, neyi sevip sevmediğini, neyi beğenip beğenmediğini en çok senin bilmen lazım ki bi tasarım yapasın ve bizlerde yorumlarda bulunalım

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle photosop yapılabilen birşey değil, kullanılabilen birşeydir. Sevgilinize duygularınızı tasarlamak istiyorsanız arkadaşlara katılıyorum, siz tasarlamalısınız. Siz yapın biz eksikleri söyleyelim.

33TURGAY33

🌱Yeni Üye🌱
aşk filmlerinin afişlerini kendinize uyarlamayı dene benimki bayılmıştı

ibrahim_Esat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aspmerkezi.com
aşk filmlerinin afişlerini kendinize uyarlamayı dene benimki bayılmıştı
teşekkürler ;) güzel tavsiyeniz için deniyicem yapmayı

öncelikle photosop yapılabilen birşey değil, kullanılabilen birşeydir. Sevgilinize duygularınızı tasarlamak istiyorsanız arkadaşlara katılıyorum, siz tasarlamalısınız. Siz yapın biz eksikleri söyleyelim.

teşekkürler yorumunuz için yapıp koyucam yakında

o zamna da böyle yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim..

ruzgaryeli20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence içinden gelen bişeyler yap
o zaman muhakkak beğenecektir
buna emin olabilirsin

halilgrafik

🌱Yeni Üye🌱
şiir yaz sonra besteleyip şarkı yap sonrada albümün yap albümün kapağınada aşk herşeye kadirmiş yaz kesin evlenirsiniz.... seviyorsan yapacaksın bi tasarımla kandıramazsın kızı :)

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
sevgilinin öz geçmişini hobilerini fobilerini yazda ona göre yorum yapalım diyecegim ama olmaz :D tasarımı yap eleştirileri yaparız :) kolay gelsin..

e-h

🌱Yeni Üye🌱
yada birlikte oldugunuz bir resiminiz varsa googledan fon yazın arka plan farklı olmak kaydıyla fon at arkaya cok gusel oluo öle :D