Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sibirya Kurdu & Kedi :)

Benzer konular

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ayy çok güzel yaaaa :D
Teşekkürler Cengooo

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Kurt çok şefkatli farkındaysan C3ng0, kedicik çok şirin.

Şu hayvanlar kadar olamayanlar geldi şimdi aklıma :S

Teşekkürler :D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şuna baksana Kurda posta koyuyor :D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Ay çok şirinler:D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ahh ahh onun yerinde benim kara kızım Dilber olacaktı kiii :D :D :D
Paralayacaktı kurdu vallaaa :D :D :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet oldukca şevkatlı bakıyo kuçu kuçu minik kediye...
Bencede çok tatlılar :))

Kadir Kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kadirkara.com.tr
Çok Şeker gerçekten :) Benimde bir kedim vardı bundan da ufak soğuk bir kış günü ablam sokakda buldu yüreği dayanamadı aldı geldi eve henüz yeni doğmuştu adını mışıl koymuştuk çünkü hep uyurdu ama biz genelde şerefsiz derdik çünkü kendi çıkarları için yaşardı :D Çok geçmeden evin maskotu oldu, onu eve almakla hiç pişman olmamıştık bir kaç kere evden atıldı ama saat olmadan eve yine almıştık :D çünkü evcil olmuş bir kere sokakta yapamazdı, ama gerçekten imkanı olan varsa evine bir kedi almasını tavsiye ederim gerçekten çok tatlı ve çok komik oluyorlar sizi güldüreceğine her iddaasına varım hele bi alışsın eve :D ama aldınız mı yavru alın ki hem size alışsın hemde bol güldürsün çünkü kediler büyüyünce özellikle evcil olanlar artık komiklik yapmıyorlar çünkü merak çağı geçmiş oluyor :D genelde uyurlar arada bi kalkarlar ayağa kalktılar mı ya yemeğe giderler yada sıçmaya :D oyun oynamak istersiniz ama oynamaz kediler büyüyünce ne zaman oynamak isterse o zaman oynar ama yavrular öyle değil sen yüz verme o yine gelir oynar seninle :D :D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok Şeker gerçekten :) Benimde bir kedim vardı bundan da ufak soğuk bir kış günü ablam sokakda buldu yüreği dayanamadı aldı geldi eve henüz yeni doğmuştu adını mışıl koymuştuk çünkü hep uyurdu ama biz genelde şerefsiz derdik çünkü kendi çıkarları için yaşardı :D Çok geçmeden evin maskotu oldu, onu eve almakla hiç pişman olmamıştık bir kaç kere evden atıldı ama saat olmadan eve yine almıştık :D çünkü evcil olmuş bir kere sokakta yapamazdı, ama gerçekten imkanı olan varsa evine bir kedi almasını tavsiye ederim gerçekten çok tatlı ve çok komik oluyorlar sizi güldüreceğine her iddaasına varım hele bi alışsın eve :D ama aldınız mı yavru alın ki hem size alışsın hemde bol güldürsün çünkü kediler büyüyünce özellikle evcil olanlar artık komiklik yapmıyorlar çünkü merak çağı geçmiş oluyor :D genelde uyurlar arada bi kalkarlar ayağa kalktılar mı ya yemeğe giderler yada sıçmaya :D oyun oynamak istersiniz ama oynamaz kediler büyüyünce ne zaman oynamak isterse o zaman oynar ama yavrular öyle değil sen yüz verme o yine gelir oynar seninle :D :D

Valla benim kızım artık dana kadar oldu ama halaa meraklııı halaa oyun peşinde :D
Hiç de vazgeçmeyecek anlaşılan :D :D :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Büyüdükten sonra kedilerle oynamak biraz zor oluyor evet :) İlk basta sinir etmeniz gerek sonra oyuna dönüşüyor ben öyle yapardım genelde :D bazen evde beni kovalardı kedi sinirden :D:D:D:D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Nankör oldukları belki doğru ama bi türlü kabullenmek istemiyorum :)

meltem77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harika paylaşım için teşekkürler benimde kedim var evde 1 tane bahçede 5 tane :D bahçedekiler erkek evdeki dişi:D ama kedimin tüyleri upuzun bembeyaz çok tatlı ve çok akıllı :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
ben teşekkür ederim ve kutlarım hayvan sevginizden ötürü...