Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sigorta Aracılık Şirketi - Logo, Kartvizit, Cepli Dosya Tasarımı - Türkiye Geneli

Belash

🌱Yeni Üye🌱
Sigorta Aracılık Şirketi - Logo, Kartvizit, Cepli Dosya Tasarımı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yeni kurulan sigorta aracılık şirketim için logoya, kartvizite, antetli kağıt ve iyi kalitede cepli dosyaya ihtiyacım var. Bu konuda tasarım bilgisine güvenen grafiker arkadaşlardan teklif bekliyorum.
İş özeti;
-Logo tasarlanacak,
-Kartvizit tasarlanacak, takribi 1.000 Adet basılacak,
-Antetli kağıt tasarlanacak, ihtiyaca göre 5-10.000 sayfa basılacak,
-Cepli dosya tasarlanacak, 1.500-2.000 adet basılacak,
-Usb disk, kalem, ajanda gibi materyallerin üzerinde (1-1.5 ay sonra) tasarım yapılacak.

İlgili arkadaşın bu işi sürekli yapması tercih sebebimdir. 2-3 ay içinde kurdurmayı düşündüğüm internet sitesinde de çalışmalarına ihtiyaç duyacağım çünkü...

E-posta: dibasigorta@hotmail.com

Telefon: 0542 372 21 82

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

grafez

🌱Yeni Üye🌱
matbaa olarak baskı konusunda uygun bir fiyatlama yaptırabilirim.
çünkü matbaada çalışıyorum tasarım konusunda da anlaşırız isteklerinize göre.
0507 354 76 08 nolu numaradan ulaşabilirsiniz . işin devamı da sağlanır.. zamanlama konusunda da sıkıntı olmaz takım halinde nişanlımla çalışıyorum çünkü. iyi çalışmalar dilerim

Belash

🌱Yeni Üye🌱
Konuyu okuyan ve ilgilenen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Bazı arkadaşların çalışmalarına hayran kaldım resmen; Amerika'da el üstünde tutulacak yeteneklerin burada, bu kadar az ücretlere çalışması da ayrıca düşündürdü beni.

Konu kilitlenebilir ya da silinebilir. İşi Reklamcılık bölümünde okuyan ve çalışmalarını beğendiğim bir arkadaşa devrettim.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
bunda düşünecek birsey yok aslında Türkiyede iş gücü cok yoğun olunca işverenlerin ücretleri düşürmesi gayet normal gerçi insanlık dışı ama sistem zaten bunu gerektiyor

ama eğer forum sitelerinde grafikerlerin ucuz iş yaptıklarını söylüyorsanız yapmasınlar kendileri kaşınıyorlar kendilerini ucuza satın diye kimse demiyor onlara ama sağolsun bazı grafiker arkadaşlar müşteri başkasına gitmesin 3 kuruş olsun benim hesabına fiyat kırıyor bu da encok müşterinin lehine oluyor zaten ben bugüne kadar 3 kuruşluk iş yapıp da köşe olan kimse görmedim