Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Silah Firmasına Yaptığım Logo

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Silah Firmasına Yaptığım Logo

86152472.jpg

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerinize sağlık, işi anlatan ve yormayan bir çalışma olmuş, tamamen şahsi fikrim olarak ben 2 numaraları çalışmayı beğendim, marka adının uzun olması sebebiyle okçunun yönü okunuş yönüne bakması gözün daha kolay odaklanmasını ve bütünleşmeyi sağlıyor, sangi sola doğru bakan kısımda oku takip etme isteği göz reflekslerinin yanılmasına ve markanın okunmasını zorlaştıyor gibi.

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumun İçin Teşekkürler :)
Ellerinize sağlık, işi anlatan ve yormayan bir çalışma olmuş, tamamen şahsi fikrim olarak ben 2 numaraları çalışmayı beğendim, marka adının uzun olması sebebiyle okçunun yönü okunuş yönüne bakması gözün daha kolay odaklanmasını ve bütünleşmeyi sağlıyor, sangi sola doğru bakan kısımda oku takip etme isteği göz reflekslerinin yanılmasına ve markanın okunmasını zorlaştıyor gibi.

srpsyn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline sağlık. Bende 2 numara diyorum hatta k harfine bi ok saplansa nasıl olurdu diye düşünmeden edemedim..
İyi çalışmalar

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben 1. numarayı daha çok beğendim ama Onur Bey'in yorumu oldukça mantıklı geldi.O yüzden 2. numara daha sağlıklı sanırım.Son yaptığınız biraz karmaşık görünüyor.Sade olması hoş bence.Elinize sağlık.

FUNDA FN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tebrikler çok hoş bir çalışma..
2 numaralı logo diyorum başka bir şey demiyorum :)

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben 1. numarayı daha çok beğendim ama Onur Bey'in yorumu oldukça mantıklı geldi.O yüzden 2. numara daha sağlıklı sanırım.Son yaptığınız biraz karmaşık görünüyor.Sade olması hoş bence.Elinize sağlık.

Teşekkür ederim Yorumun İçin

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
T yi uzatmazsa teğet geçebilir diye düşünüyorum ok izine gerek yok sadece k da saplanmış bir ok :) Şahsi fikrim nacizane..

İyi çalışmalar.

Oku atacak kişinin, keskin gözüne kalmış. :D

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
"srpsyn" isimli üyenin fikri kulağa hoş geliyordu ancak;

Ok saplanmış gibi değil delip geçmiş gibi bu durumdayken okçunun elindeki ikinci ok yine mantıksal yanımsamaya yol açıyor, elbet arka arkaya ok atılabilir fakat bu durum logoya fazla hareket katıp markanın (ismin) akılda kalıcığını azaltıyor, ya oku delip geçmiş gibi yapma, yada ikinci oktan vazgeç. (nacizane fikrim)

srpsyn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fikir belirtmiyorum bildiğin gibi yap arkadaşım iyi çalışmalar kolay gelsin :)