Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Silah Firmasına Yaptığım Logo

liebesparade

🌱Yeni Üye🌱
av malzemeleri firmasının logosuna neden ok objesini kullandığınızı merak ettim..çalışmanızı beğendım sadece merakıma soruyorum..ok yerine başka objeler kullanabilirmiydiniz ?

Cnyylmz

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten Güzel Çalışma Olmuş, Ben Çok Beğendim ...

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu firmanın önceden yapılmış bi logusu vardı okcu ama çok basit bi çalışma 20 seneleik felan var biz okcu figürü ile yeni güncelleme yaptık fontlarda ve okcu figürü ile ortaya bu çıktı :)
av malzemeleri firmasının logosuna neden ok objesini kullandığınızı merak ettim..çalışmanızı beğendım sadece merakıma soruyorum..ok yerine başka objeler kullanabilirmiydiniz ?

hmtgrphc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logoda çok fazla sıkıntı var bana göre, av malzemesi satısı yapan bir yer için EROS figürü anlamsız olmus diye düsünüyorum , daha katı olmalı, o katılığı espri ile yumusatarak olaya farklı bir boyut katabilirsin, ne bileyim bu av malzemesi satısı yapan ilin ya da ilçenin il sınırları içerisinde sadece kara avcılığımı yapılır yoksa deniz ırmak göl v.s avcılğıda var mı ? bunu bilip ona göre daha değisik bir hamle yapabilirsin, kaşıklı olta resminden yararlanabilirsin misal, logoyu bir bota bindirebilirsin eğer su avcılığıda var ise, sonra silah tüfek v.b aletlerden yola çıkarak daha erkeksi bir is ortaya koymalısın. Herhangi bir logo v.b gibi isleri yaptığında logoda olmazsa olmaz kanunları kafanda düsünerek yapmalısın, bunu % 10 küçült figürün belli etmeyecek belki yazı okunacak, %25 küçült öyle bak, misal bunu biz bir ROZET yapmaya kalksak o kadar küçülür ise sence hangi şey kendini gösterir rozet anlam kazanırmı, ince sık doku derim, logo çocuk gibidir, kasını gözünü sen çizip boyunu posunu sen ayarlayıp, üstünü başını sen giydiriyorsun geç olsun, sağlam olsun güç olsun ama anlamlı olsun daha deniecek cok seyler var lakin biraz ağır oluyor dediklerim, kusura kalma soğutmak istemem, heyecanını hissettim bunu görünce o manada yazmak istedim.. kolay gelsin

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumun İçin Teşekkürler

logoda çok fazla sıkıntı var bana göre, av malzemesi satısı yapan bir yer için EROS figürü anlamsız olmus diye düsünüyorum , daha katı olmalı, o katılığı espri ile yumusatarak olaya farklı bir boyut katabilirsin, ne bileyim bu av malzemesi satısı yapan ilin ya da ilçenin il sınırları içerisinde sadece kara avcılığımı yapılır yoksa deniz ırmak göl v.s avcılğıda var mı ? bunu bilip ona göre daha değisik bir hamle yapabilirsin, kaşıklı olta resminden yararlanabilirsin misal, logoyu bir bota bindirebilirsin eğer su avcılığıda var ise, sonra silah tüfek v.b aletlerden yola çıkarak daha erkeksi bir is ortaya koymalısın. Herhangi bir logo v.b gibi isleri yaptığında logoda olmazsa olmaz kanunları kafanda düsünerek yapmalısın, bunu % 10 küçült figürün belli etmeyecek belki yazı okunacak, %25 küçült öyle bak, misal bunu biz bir ROZET yapmaya kalksak o kadar küçülür ise sence hangi şey kendini gösterir rozet anlam kazanırmı, ince sık doku derim, logo çocuk gibidir, kasını gözünü sen çizip boyunu posunu sen ayarlayıp, üstünü başını sen giydiriyorsun geç olsun, sağlam olsun güç olsun ama anlamlı olsun daha deniecek cok seyler var lakin biraz ağır oluyor dediklerim, kusura kalma soğutmak istemem, heyecanını hissettim bunu görünce o manada yazmak istedim.. kolay gelsin

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑

hmtgrphc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fUfffff çok işimiz var seninle anlasılan
bukelamun

Son düzenleme:

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
fUfffff çok işimiz var seninle anlasılan
bukelamun

Uslubunuza dikkat edin! Karşınızda 19 yaşında bir öğrenci yok! Gerçi olsaydı da bu şekilde konuşamazdınız.

1-) Av deyince illa olta vs. mi kullanmak gerek? Ok ve mızrak taş devrinin en önemli avlanma sembolü olmuş yüzyıllarca, standartları aşamayacak kafayla düşünmemek gerek!

2-) Orada duran okçu her şeye benzetilebilir mesela "Amazon", "Kheiron" vs. ama!! Eros'la nasıl bir bağlantı kurdunuz merak ediyorum?

3-) Dün alıntı yaptığım mesajınızın tamamını okumuştum bir kısmına gülmüştüm, bu gün tekrar okudum tamamına gülüyorum, rozete basılırsa, küçülürse büyürse, logo kanunları falan demişsiniz hoş düşünceler bunlar gerçekten var olan Grafik Tasarım kuralları ancak bu logoda bu kurallara uymayan bir şey yok!

Bu yorumları yaptım ama!!! Aman soğumayasınız hevesiniz kırılmasın lakin biraz ağır oldu dediklerim, siz engin bilgilerinizle yorumlamaya devam edin, ama benden uzak durun, sizinle diyalog kurmamam için kullandığınız Türkçe bile bana yeterli.

Selametle

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş, ancak ben olsaydım ateşli silah vektörü kullanırdım.
hitman in logosuna bir bakın isterseniz.
hitman yazan a. apirizleyin derim :)